Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Ekipni Kup Crne Gore 2019

Viimeisin päivitys22.09.2019 14:13:35, Creator/Last Upload: montenegro chess federation

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
11Buducnost5410916,0047,30
23Rudar5230713,5038,00
36Crnogorac5311712,0033,30
45Elektroprivreda5221612,0030,30
52Niksic5212512,0020,50
64Mimoza5131510,0017,30
78Omladinac-Buducnost521258,5017,80
810Bihor521258,0021,00
97Jedinstvo512248,5017,30
109Rumija520346,0013,50
1111Gambit510427,506,00
1212Mornar501416,005,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Vertailu 4: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)
Vertailu 5: Manually input (after Tie-Break matches)