Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

2019-09-14 Andalus "Special Day" Team Bughouse Chess Tournament

Viimeisin päivitys14.09.2019 22:06:15, Creator/Last Upload: ztagvzul

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17Team Sagara-Sundara550010026,0
21Team Dhruv-Anirudh54018028,0
313Team Jerick-Raakesh53026032,0
411Team Dhyan-Rohan53026030,0
516Team Japesh-Abhishek53026028,0
63Team Siddhart-Vaani53026026,0
79Team Dhansika-Aditya53026026,0
85Team Aseem-Atharva M53026024,0
92Team Nandini-Shayna53026024,0
1014Team Mahathi-Vatusia52034032,0
1115Team Harsha-Pranesh52034024,0
124Team Ishaan-Atharva B52034022,0
136Team Archit-Amrutha52034020,0
1410Team Aman-Advait51042020,0
12Team Krishnan-Darun51042020,0
168Team AA-BB50050018,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)