Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CISCE UTTRAKHAND & UTTAR PRADESH ZONE CHESS CHAMPIONSHIP 2019 UNDER 17 GIRLS

Viimeisin päivitys19.08.2019 10:47:15, Creator/Last Upload: delhi chess association

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Kanpur North Zone4310712,00
24Kanpur South Zone4301611,00
32Ghaziabad Zone412148,00
41Allahbad Zone420247,00
56Lucknow Zone B412146,50
68Varanasi Zone411238,00
77Meerut Zone402226,50
85Lucknow Zone A402225,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Advertisement