Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CISCE UTTRAKHAND & UTTAR PRADESH ZONE CHESS CHAMPIONSHIP 2019 UNDER 19 BOYS

Viimeisin päivitys19.08.2019 10:44:59, Creator/Last Upload: delhi chess association

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Lucknow Zone B4310712,00
24Uttrakhand Zone4310711,50
37Kanpur South Zone3201510,00
46Kanpur North Zone412149,00
53Allahbad Zone311147,50
65Ghaziabad Zone411236,00
79Meerut Zone310235,50
88Lucknow Zone A301225,50
92Varanasi Zone401315,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints