Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CISCE UTTRAKHAND & UTTAR PRADESH ZONE CHESS CHAMPIONSHIP 2019 UNDER 19 GIRLS

Viimeisin päivitys19.08.2019 10:33:33, Creator/Last Upload: delhi chess association

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14Kanpur South Zone4310712,00
22Ghaziabad Zone4130510,00
31Allahbad Zone413059,00
43Kanpur North Zone412148,51
57Uttrakhand Zone412148,51
66Lucknow Zone B412147,00
75Lucknow Zone A411238,00
88Varanasi Zone400401,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints