Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CISCE UTTRAKHAND & UTTAR PRADESH ZONE CHESS CHAMPIONSHIP 2019 UNDER 17 BOYS

Viimeisin päivitys19.08.2019 10:20:21, Creator/Last Upload: delhi chess association

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Lucknow Zone A4220611,00
22Meerut Zone422069,50
36Kanpur South Zone4211510,50
43Allahbad Zone421158,50
55Kanpur North Zone420249,50
68Uttrakhand Zone411235,50
74Ghaziabad Zone410326,00
89Varanasi Zone301225,50
97Lucknow Zone B100100,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints