Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

34th All India Postal Chess Championship 2019.

Viimeisin päivitys21.08.2019 13:04:46, Creator/Last Upload: bengal chess association

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Tamilnadu55001015,5180,3
22Rajasthan5401813,5150,3
38Telangana5311712,5101,8
45Assam5302612,0119,8
54Odisha5302611,5128,8
613Madhya Pradesh5221610,598,0
711Himachal Pradesh5302610,586,5
83Bihar5212510,5114,8
99Delhi5212510,586,3
107Jharkhand5212510,082,3
1112West Bengal5203410,082,5
1214Andhra Pradesh411249,063,8
1317Punjab411248,535,5
1410Gujarat410339,050,8
156Maharastra511337,574,5
1615Karnatka401325,027,0
1716Haryana400414,019,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break

Advertisement