Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

The Doon School Chess Tournament 2019

Viimeisin päivitys11.08.2019 07:08:46, Creator/Last Upload: delhi chess association

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11The Doon School A55001015,50
22Welham Boy's5401811,50
34Ann Mary School5302614,50
45St. Georges College521259,00
53The Doon School B5203411,00
66St. Joseph's Academy520348,00
78Welham Girl's510427,00
87Unison World School501413,50

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints