Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina

Viimeisin päivitys15.12.2019 15:54:29, Creator/Last Upload: igor milovac

Aloitusranking

Nr NimiFideIDFEDRtgIRtgNsp.TypKerho/Kaupunki
1
MKHajdinić Ema14567059CRO15911919wU10ŠK Kraljevica, Kraljevica
2
IITomljanović Ivano14580241CRO14181905U11ŠK Crikvenica, Crikvenica
3
IIISundać Ivano14580233CRO13791867U11ŠK Crikvenica, Crikvenica
4
IVAbramović Karlo14573113CRO12371772U11ŠK Goranka, Ravna Gora
5
IVKrešić Vid14579979CRO12031768U10ŠK Crikvenica, Crikvenica
6
Sinjeri Ivan14575825CRO11071653U12Šk Rječina, Dražice
7
IZagorac Lara14580250CRO01798wU09ŠK Rječina, Dražice
8
IVKvaternik Vilim14570653CRO01761U10ŠK Kraljevica, Kraljevica
9
IVMikulić Petar14571412CRO01694U12ŠK Rječina, Dražice
10
IIKvaternik Ema14577038CRO01702wU11Šk Vodnjan, Vodnjan
11
IVBarnjak Jakov14579928CRO01704U10Šk Crikvenica, Crikvenica
12
IVRibić Ivan14579898CRO01736U08ŠK Goranka, Ravna Gora
13
IIIŠkiljan Tara14579960CRO01651wU08ŠK Crikvenica, Crikvenica
14
Kocijan Danijel14567989CRO01678U10Šk Vladimir Gortan, Poreč
15
Grlić Antonio14583682CRO01610U08ŠK Kastav, Kastav
16
Radić Luka14582309CRO01633U11Šk Rječina, Dražice
17
Mihovilić Vasiljević Din14580667CRO01654U12Šš Goranka, Ravna Gora
18
Malnar Filip14586762CRO01601U09Šk Crikvenica, Crikvenica
19
Poropat Luk Lara14568004CRO01630wU10Šk Vladimir Gortan, Poreč
20
Dvoršak Miho14581361CRO01631U10Šk Vodnjan, Vodnjan
21
Cvitkušić Antun14581000CRO01600U10ŠK Lošinj, Mali Lošinj
22
Pavičić Fran14570599CRO01630U09Šk Kastav, Kastav
23
Muskardin Karlo14579227CRO01605U11ŠK Lošinj, Mali Lošinj
24
Voloder Noa14586711CRO01631U08Šš Goranka, Ravna Gora
25
Ban Ena14580578CRO01600wU12Šk Crikvenica, Crikvenica
26
Barnjak Matej14579944CRO01600U07Šk Crikvenica, Crikvenica
27
Begovac EvaCRO01600wU12ŠK Goranka, Ravna Gora
28
Bogdanović Andrej14579901CRO01600U10Šk Crikvenica, Crikvenica
29
Bosnić Rubi14577658CRO01624wU12Šk Cres, Cres
30
Hankušić Sara14584166CRO01600wU11Šk Cres, Cres
31
Kašelić NoaCRO01600U08ŠK Goranka, Ravna Gora
32
Kučić Ivana14577640CRO01600wU11Šk Cres, Cres
33
Mešić Armin14567997CRO01600U10Šk Vladimir Gortan, Poreč
34
Milić Katia14586894CRO01600wU09Šk Crikvenica, Crikvenica
35
Muskardin Petar14574950CRO01600U11ŠK Lošinj, Mali Lošinj
36
Pačić Daniel14581345CRO01600U08Šk Vodnjan, Vodnjan
37
Pavić ArijanCRO01600U09Šk Cres, Cres
38
Peričić Juraj14586789CRO01600U09Šk Crikvenica, Crikvenica
39
Pongrac Deni14577666CRO01614U11ŠK Cres, Cres
40
Stević LeonaCRO01600wU11ŠK Goranka, Ravna Gora
41
Šintić Adrian14584140CRO01600U10Šk Cres, Cres
42
Šintić IvaCRO01600wU07Šk Cres, Cres
43
Šintić Martin14584158CRO01616U11Šk Cres, Cres
44
Toić Josip14577674CRO01619U12Šk Cres, Cres
45
Toić LucijaCRO01600wU08Šk Cres, Cres
46
IVČarija Dominik14570696CRO01716U11ŠK Kraljevica, Kraljevica
47
Sošić Zvan14587270CRO01600U09ŠK Batana, Rovinj
48
Špadić PetraCRO01600wU11Šk Vodnjan, Vodnjan
49
Pereša StefanoCRO01600U11Šk Vodnjan, Vodnjan