Acompanhem nas redes socias!
https://www.instagram.com/floripachessopen
https://www.facebook.com/floripachessopen
https://www.youtube.com/floripachessopen
https://www.twitch.tv/floripachessopen
https://twitter.com/floripachess

VI Floripa Chess Open 2020

Կազմակերպիչ(ներ)IO-FI Pomar, Marcelo Nascimento [2126931]
ֆեդերացիաBrazil ( BRA )
Մրցաշարի տնօրենIO-FI Pomar, Marcelo Nascimento 2126931
Գլխավոր մրցավարIO-IA-FI-CM Mafra, Kaiser Luiz 2106698
Deputy ArbiterIA Barriquello Calleros, Carlos A 2128918
Մրցավար(ներ)Ochelli, Francisco 3702600; Chaves, Joara 2100622; Davalos, Danny 2174600; Guimaraes, Felipe 2162148; Lima, Kleyton 22718397; Souza, Beatriz 22758895; Cabral, Jussier 2102811; Vailon, Renato 22733868; Vicenzi, Liziane 2197413; Vieira Jr, Paulo 22756183; Pomar, Marcelo 2126931; Rodio, Julia 2143291
Bedenkzeit90 minutes with 30 second increment from move 1
ՎայրFlorianopolis SC
Վարկանիշային հաշվարկԱԱՎ, RtgI
Ամսաթիվ2020/01/20 մինչեւ 2020/01/26
Միջին վարկանիշ1744
Վիճակահանության ծրագիրSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile

Վերջին արդիացում29.01.2020 14:23:02, Creator/Last Upload: kaiser luiz mafra

Մրցաշարի ընտրումVI_Floripa_Chess_Open, Floripa_Super_Blitz, Simultânea_GM, Floripa_Blitz_Satellite, Floripa_Team_Open, School_Open_Sub_08_Fem, School_Open_Sub_08_Masc, School_Open_Sub_11_Fem, School_Open_Sub_11_Masc, School_Open_Sub_14_Fem, School_Open_Sub_14_Masc, School_Open_Sub_17_Fem, School_Open_Sub_17_Masc
ԿապերԿազմակերպչի տնէջ, Կապել մրցաշարերն օրացույցի հետ
Պարամետրի ընտրում առանց մանրամասների, առանց դրոշների
Թիմի համատեսքARG, BOL, BRA, CUB, ESP, FID, GER, IRL, PAR, SYR, URU, USA
Overview for groupsAC, AL, AM, AP, AV, BA, CE, DF, ES, GO, MG, MS, MT, PA, PB, PE, PI, PR, RJ, RO, RS, SC, SE, SP, TO
ՑուցակներՄեկնարկային ցուցակ, Մասնակիցների այբբենական ցուցակ, Ֆեդերացիաների, պարտիաների, կոչումների վիճակագրություն, Alphabetical list all groups, Խաղացանկ
Վերջնական աղյուսակ 10 տուրից հետո, Աղյուսակ` ըստ մեկնարկային դասավորման
Զույգեր` ըստ տախտակներիՏուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5, Տուր.6, Տուր.7, Տուր.8, Տուր.9, Տուր.10/10 , չեն խաղացել
Դասակարգում Տուր.1, Տուր.2, Տուր.3, Տուր.4, Տուր.5, Տուր.6, Տուր.7, Տուր.8, Տուր.9, Տուր.10
ՊարտիաներՆերբեռնելու համար առկա են 1809 պարտիաներ
Excel եւ տպելՏպել ցուցակը, Արտահանել Excel (.xls), Արտահանել Excel (.xlsx), Արտահանել որպես PDF-նիշք

Մեկնարկային ցուցակ

No. NameIDFideIDRtgIսեռՏիպԽԱկումբ/քաղաք
1
GMShirov Alexei5002222093902677AVEspanha
2
GMDelgado Ramirez Neuris4192135036312636AVParaguai
3
GMBachmann Axel4191437004882611AVParaguai
4
GMMekhitarian Krikor Sevag169521076602563SPAvulso
5
GMEl Debs Felipe De Cresce467121069812552SPSP
6
GMFier Alexandr520821071392528PRPR
7
IMVazquez Guillermo037023082510AVParaguai
8
GMHungaski Robert4810120210302488AVEUA
9
GMSantiago Yago De Moura1898621038772486AVAV
10
IMPerdomo Leandro396011097462476AVChapecó
11
GMRodriguez Vila Andres378930000102469AVUruguai
12
GMMatsuura Everaldo25921001692433S50SCSC
13
IMCarneiro Vitor Roberto Castro3144121301062432SPSP
14
IMMolina Roberto Junio Brito1856321094502431PRPR
15
FMLanguidey Simon Alejandro399591270002425AVSP
16
IMUmetsubo Cesar Hidemitsu396021034002385SCFlorianópolis - CXF
17
IMCoro Lucas539481472222366AVArgentina
18
NMLabussiere Victor4390321831292363U16GOGoiânia
19
FMCadilhac Igor Tokuichi Kikuchi3263321321502349SPAvulso
20
FMAranha Filho Alvaro Z.289821039312340SCJoaçaba - AXJ
21
FMRodrigues Edgar734321070902328SCTimbó
22
Oliveira Silvio Eduardo1704621115602300SPAvulso
23
FMGuimaraes Diogo Duarte803421124502292DFBrasília
24
FMMenna Barreto Luiz Ney55121003552283S50SCJoaçaba - AXJ
25
FMGoncalves Davi Sulzbacher3951521545102282SCFlorianópolis - CXF
26
FMMatsuura Frederico30321078482272S50SCSC
27
FMGazel Frederico2236021127792267PRPR
28
Viana Da Costa Fernando1915021119002265SPSP
29
FMDe Borba Guilherme3739921426512263SCBlumenau - CXB
30
FMGauche Charles16821013352258SCTimbó
31
FMFilgueiras Nathan Felipe4371421885622257U18SCBlumenau - CXB
32
FMAbdalla Luiz Guilherme Aurelli796521110802248SCJaraguá do Sul - CXJa
33
CMMiguel Gabriel Carvalho Moreira395321043772245SPSão José dos Campos
34
CMZallio Luciano De Souza830621097002245BASalvador
35
FMLarrea Manuel4792730005082235AVUruguai
36
FMTerao Juliana Sayumi775921092202232wPRPR
37
FMGuimaraes Wagner Peixoto184321009402230RJRio de Janeiro
38
NMDo Valle Cardoso Lucas3998921631442228U18SCFlorianópolis - CXF
39
FMBrito Luismar176121001342227S65PBJoão Pessoa
40
Torres Federico01330192223AVArgentina - Río Grande
41
NMCordeiro Marco Aurelio Zaror59121179912217SCLages - LXC
42
NMDe Lima Alexsandro Barros42516227231452205ALArapiraca
43
Caetano Ryan Wesley Da Costa4489221885542202U18SCCriciúma - AECRI
44
CMFrois Vitor Amorim3752821489002200U18MGAraxá - CBMM
45
CMCarvalho Guillermo030003112198S50AVUruguai - Montevideo - Trebejos
46
FMCuri Gabriel030004002180S50AVUruguai - Montevideo - Trebejos
47
FMLemos Dawton Almino3788521467972179CEJuazeiro do Norte
48
NMZampronha Wladimir Camilo140221030872179SPSão Bernado do Campo
49
WIMZuriel Marisa01091422178wAVArgentina
50
De Oliveira Gustavo Alfredo Bue4180821712012176SCJaraguá do Sul - CXJa
51
FMSztokbant Bernardo Vainzoff2953321159562175SPSão Paulo
52
NMStarke Bruno Orlando3466721287132174SCTimbó
53
Burgos Marcelo Alves56921038422171RSCaxias do Sul
54
Da Silva Paolo Ghiu M. Rego3710221054202171RJRio de Janeiro
55
NMLuz Arthur Nader3384021488382165SPAvulso
56
Campos Igor Ribeiro2683021151232164MGBelo Horizonte
57
NMPiccoli Lucas Fonseca4156721907882159U18SCJaraguá do Sul - CXJa
58
NMAlmeida Junior Alvaro Alves De3736021499742151PRPR
59
NMCarstens Dobuchak Thiago3009321241142149SCBlumenau - CXB
60
CMDe Oliveira Victor Gabriel C.3581121377982146AMManaus
61
FMBueno Alfeu Junior Varela1085321088792139SCLages - LXC
62
NMRibeiro Matheus Mendes Domingues498253242269232139U16MGJuiz de Fora - LRX
63
NMMoura Eduardo Eugenio Chaves22921021292138S50MGBelo Horizonte
64
NMDias Anderson Tatsch144021019632136PRCuritiba - CXC
65
NMSilva Kaua Marques47405227011682136U16SPAvulso
66
NMCalcado Acyr Rogerio421011732132PRCuritiba - CXC
67
NMFiaes Mario Henrique Andrade2687021086902126BASalvador
68
NMLabussiere Yago4390221869692125U16GOGoiânia
69
FMDe Borba Gabriel3666921379682124U16SCBlumenau - CXB
70
NMNery Junior Jose Antonio38921048222121SPIlhabela
71
NMFederzoni Enzo4138821733012118U18SPSão Paulo - Colégio Augusto Laranja
72
Heinechen Juan5722037010182110AVParaguai
73
Fajardo Freire Joao Alfredo Cas4083721649492108BABA
74
NMSouza Rafael Cabral De3270421240682104PERecife
75
De Carvalho Christopher3428021729762100SCFlorianópolis
76
Gruettner Ralf046381582099S50AVAlemanha - SK Freising
77
Torella Rodolfo541331047102091S50AVArgentina
78
NMUrquiza Marcello De Albuquerque54218227396452079S50PBJoão Pessoa
79
NMPereira Geanfrancesco1922821269232078SCItajaí - CXI
80
FMAndrade Roberto Luiz Costa105121015212076S50PBJoão Pessoa
81
FMMaia Jose Eduardo Bastos O.184021010762070S50RJRio de Janeiro - EX En Passant
82
FMSouza Neves Andrey M.7621018152068S50AMManaus
83
AIMAntunes Luciano Justi588421268932061SCLages
84
Manzi Luiz Antonio Bardaro516821026412059RJRio de Janeiro - Tijuca TC
85
Campos Alexandre Ferreira178221080972056S50RJRio de Janeiro
86
Sekula Markley Ribas369421191292056PRAvulso
87
Do Nascimento Christian Almeida3726421438012054PEPE
88
NMTakano Nicholas Ryo4163421805882041U16SPAvulso
89
Volkmann Andre Jordi3571821544632040SCJaraguá do Sul - CXJa
90
NMTomiello Lucas Costamilan47409227019402039U18RSCaxias do Sul
91
NMLage Pedro Ferreira3591621542692038RJRio de Janeiro - Fluminense FC
92
NMSoares Joao Carlos T. C.3954521545522032RJVassouras
93
Medrano Mario033034702032AVBolívia
94
WFMChang Suzana294621059852010wSCSC
95
NMCantarino Neto Mario Ribeiro93621033702004S50ESVila Velha
96
NMJapiassu Ricardo De Villa Nova2806221073331994DFBrasília
97
Custodio Leandro2770921269901994SPMarília - Clube da Mente
98
De Oliveira Guilherme Alfredo B4180921711981991SCJaraguá do Sul - CXJa
99
CMZimmermann Kleber Renato P.88921500501990S50SCChapecó - CXC
100
Maranhao Jose Renato Ruiz3639921351751989SPSP
101
Barreiros Da Silva Denison Klein2591221175251988SCConcórdia - CCX
102
Dalanhol Joao Vitor3947421588171988U18SCFraiburgo - ACXF
103
Nascimento Pedro Henrique Alves3546421344541981DFBrasília
104
Guimaraes Artemis Pamela2939421211071980wSPAvulso
105
AIMDe Souza Sa Apolo472393242253901976GOGoiânia
106
Heinechen John5323937009761974AVParaguai
107
Portes Junior Dirceu Atanazio43940227058051969S50RJRio de Janeiro - Municipal
108
Goncalves Ruan Lucas Alves3459821480301966SCFraiburgo - ACXF
109
Hataby Raed5244876035921963S50AVSíria
110
Maiberg Wellington Gubiani3004521288021960SCSC
111
Araujo Everson De Moura47647227371971958ROCacoal
112
AGMMarques Eudes Pinto3992821554861955BAPaulo Afonso
113
NMBaeta Marcio Netto103821127441953S65RJRio de Janeiro
114
Reichert Thiago Da Cruz1306621345271948SCFraiburgo - ACXF
115
NMOkamura Milton Kasuo269221018581946S65RJNiterói - NXN
116
Souza Atahander3326021256921946DFBrasília
117
De Moura Sergio Jovelino789821162351943PECaruaru
118
Peixoto Rudson Marinho659921483741938AMManaus
119
Pertuzatti Daniel2896421109621937RSPelotas
120
Bastos Guilherme Exterhotter3033021215571937SCLages - LXC
121
Silva Marcelo Dos Santos519221085771936S50RJRio de Janeiro - Fluminense FC
122
Herbst Neto Eugenio294321089681930S50SPSorocaba
123
NMCarvalho Jr Celestino246821055781928S50SPSão José dos Campos
124
NMSouza Dos Santos Matheus Garcett3320921444921927MSCampo Grande
125
Da Silva Juliano Roberto Nery3006321795551927PRCuritiba
126
Azevedo Edmundo Roberto Ramos784821123371926S50BASalvador
127
Moyses Sobrinho Elias3640421187851926S50SCTimbó
128
Cardoso Junior Cicero Assuncao17421087201920S50DFBrasília
129
Soares Gustavo Henrique54522227395211914U16SCItajaí - CXI
130
NMAndrade Guilherme A. De Souza49725227244861913MSCampo Grande
131
NMTomiello Mateus Costamilan47407227019581912U18RSCaxias do Sul
132
Cerrato Alex030017251911S50AVUruguai - Melo - Enroque Largo
133
Gamarra Ramon3382837003481904S50AVParaguai
134
Araujo Renan Aparecido3596821351911903SPSorocaba
135
Almeida Heidy Jose Moreira De1301821356551897SCPomerode - APX/FUNPEEL
136
Resende Paulo Sergio De3732721417361897S50SPOsasco
137
Cardoso Marcio De Lucca4059621613621896S50MGJuiz de Fora - RLX
138
Mesquita Guilherme3170721394561895PRPonta Grossa - Ponta Lagoa
139
Vieira Jose Renato Braga S.221221027571891S50SPSP
140
WIMRibeiro Regina72421006811890wS50SCBlumenau - CXB
141
Zanghelini Cristian Silnei58123227587041890SCGuaramirim
142
Borges Leonardo Hisao Herai4206321721351890U16PRPonta Grossa - SEPAM
143
Morgado Leandro Batista3313227539901888SCItajaí - CXI
144
Barbosa Flavio Novais3732021663561885SPAV
145
NMDeus Filho Joaquim De480121051281881S50SPSP
146
Moro Antonio Renato Pereira3445921514991880S50SCFlorianópolis - CXF
147
Madeu Fernando Antonio De B.127021047841879S50RJRio de Janeiro - Tijuca TC
148
CMJuliano Joao Carlos Mazzini1840321218161878S50SCCriciúma
149
CMSoares Renan Barbosa Monteiro276721192001876DFBrasília
150
Pedroso Denian4022421585741873RSIgrejinha - CXI

Ցույց տալ ամբողջ ցուցակը