Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

4th Inter-School Chess Championship 2019- Maldives Under 14

Viimeisin päivitys23.03.2019 19:31:42, Creator/Last Upload: maldives

Loppusijoitukset 9 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15Dharumavantha School97201628,50
26Jamaluddin School97021428,00
32Ghiyasuddin International School97021425,50
411Iskandhar School96121323,00
58Thaajuddeen School94231020,50
63Brightway International School9414916,50
71Majeedhiyya School9243818,50
84Hiriya School9324815,50
910Aminiya School9405815,00
1012Ahmadhiyya904549,50
117Kalaafaanu Schoool911738,00
129Ghaazee School901817,50

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints