Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Interschool Chess Tournament 2019 - 2nd Edition

Viimeisin päivitys10.03.2019 16:35:57, Creator/Last Upload: rwanda chess-federation

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16GS Kimisange A66001223,0117,5
23Green Hills Academy65011021,5121,0
38Lycee Notre Dame de Citaux A6402818,0114,5
45GS Camp Kigali6303615,5114,5
57GS Kimisange B6303615,0107,5
64GS ADB Nyarutarama6303615,0103,0
79Lycee Notre Dame de Citaux B6303613,597,5
81Act for Rwanda6213512,590,5
911PSSVP Ndera A6204414,5119,0
1010Lycee Notre Dame de Citaux C6204411,588,5
112Ecole Belge de Kigali A6114310,091,0
1212PSSVP Ndera B6024210,095,5

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents and own points)