Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

All India Inter- NIT Chess Championship ( Women Group )

Viimeisin päivitys10.03.2019 10:03:43, Creator/Last Upload: pradip kumar roy

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15NIT Nagpur4310713,00
23NIT Bhopal4310711,00
34NIT Durgapur310248,00
41NIT Silchar320146,50
52NIT Agartala411236,01
66NIT Puducherry301236,01
77NIT Raipur300323,50

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Advertisement