Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

All India Inter NIT Chess Championship (Men Group )

Viimeisin päivitys10.03.2019 10:03:26, Creator/Last Upload: pradip kumar roy

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11NIT Surathkal4400813,50
25NIT Warangal430169,50
38NIT Bhopal4211510,50
410NIT Agartala4211510,00
54NIT Rourkela421158,50
63NIT Puducherry412148,50
72NIT Nagpur420247,50
87NIT Calicut420247,02
913NIT Raipur302147,00
106NIT Silchar311137,50
119NIT Durgapur410327,50
1212NIT Mizoram300323,00
1311NIT Meghalaya300322,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints