Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Open Fide Rating Chess Tournament 2019, 26th - 30th March 2019 Agartala, Tripura

Viimeisin päivitys30.03.2019 13:49:42, Creator/Last Upload: delhi chess association

Aloitusranking

NrNimiFideIDRtgsp.TypRy.
1GMRoy Chowdhury Saptarshi50029742296
2IMMishra Neeraj-Kumar50001062264
3IMSuvrajit Saha50025322221
4Singh S. Vikramjit50060902210
5IMRamnathan Balasubramaniam50012772176
6Anustoop Biswas50938212161
7Arpan Das50072082147
8Nath Rupankar50067242022
9Singh Bhogen R K50383242010
10Suvradeepta Das50580311997
11Singh Soram Rahul250015741964
12Nepal Prakash123009931961
13WIMChandreyee Hajra50565351927w
14Nandan Buragohain50235801913
15Rupam Mukherjee450658961885
16Das Monaj250014851768
17Iftikar Alom Mazumdar256239821748
18Kishor Shazzad102007971735
19Soumyajit Das (Jr)450659691628U16
20Sudhirsana Singh R.K.50237691615
21Alekhya Mukhopadhyay256008261609U12
22Sathyanarayanan S.50253701604
23Rajbeer Ahmed450110791567U14
24Arijit Ghosh450322891559U16
25Sawyan Baran De50042921556
26Ramesh Kalai50150221542
27Dutta Umashankar50059141541
28Subrata Nandy Roy450224611531
29Mukherjee Sanchit350432691529U14
30Rahul Yadav466914991526
31Raj Dey350325771526
32Abhijit Choudhury250373581520
33Sonu Kumar50768701512
34Anushka Gupta256608021491wU14
35Soham Nag450339941472U12
36Eshan Bhattacharjee257708371453U12
37Priyanshu Barua256005241436U14
38Bapu Debbarma250367181431
39Virendra Singh50207431426
40Arunika Ghosh466583781419wU16
41Abhishek Borthakur257719061417
42Tanisha A R Som450016001417wU14
43Dutta Samaritan256770201415U14
44Mridumoloy Das450706791397U16
45Aditya Rawat257251811389U14
46Pratyush Kiran Borgohain256851981380U14
47Parthaprotim Gogoi50017141379
48Syed Jahan Hussain450708491368
49Parthajit Saha256077741360U16
50Soham Chakraborty450234681360U16
51Priyangshu Mazumder257344151356U14
52Ballyr Sinha256521681348
53Bijit Chetia256848411343
54Biswajit Changmai466195421336U16
55Rituraj Tamuli251302501334
56Subhranil Majumder450752551333U14
57Bidyalakshmi Devi R K50401241310w
58Debalina Kundu450235061306wU16
59Tomojit Paul259960021301U12
60Rishith Gupta257321451299U12
61Arshiya Das256521501298wU10
62Nil Kumar Datta257320301298
63Dibya Jyoti Sarkar450109511289U14
64Projoy Jana257173671283U12
65Aarshiya Biswas256734081260wU12
66Avigyan Ghosh257316451258U12
67Rajib Chakraborty256525591247
68Dutta Pehlaj256770121215U10
69Jahid Ahmed Choudhury256522811215
70Prishan Mani Banik257320641209U14
71Barnita Singha466583941206wU14
72Sikha Das Gupta250371021201wS60
73Ramdas Sinha257344231197
74Abhinaba Roy256520871196U12
75Moharnab Das257051131193U14
76Bishanka Brata Bhowmik256522141186
77Karnav P Deka257049071171U10
78Mannat Debnath256523971165U14
79Prachi Bhushan259237901163wU14
80Netradeep Das259181761157U14
81Shaunak Deb257344581150U14
82Satya Narayan Prasadi256524601140S60
83Arnab Kumar Pal256521411138U14
84Nishan Biswas256077311138U16
85Subhradeep Sengupta257322501130U14
86Gourab Taran257319121104U14
87AFMBanik Hrishikesh Kumar257629401101U10
88Uttam Rabi Das257323231100
89Souradeep Deb251039031098U12
90Arunit Dey257343851091U14
91Diganta Roy256522301088U12
92Shubhadip Debnath256524271088U16
93Shomraj Das251075771082U10
94Debankur Banerjee259642321079U12
95Sankar Bhattacharya350052781077
96Snehaal Roy257322001053U10
97Aniket Nath450564711050U14
98Mohak Das251074961046U16
99Neeraj Tamuk259282951040
100Ryan Mandal257712051037U12
101Ronit Roy466582701032U14
102Pathikrit Deb Purakaystha259824861021U14
103Muskan Debnath256524191020wU16
104Sanchee Sahoo257411951008wU12
105Sourish Debnath257322261005U10
106Adhrit Dutta0U10
107Aditya Kiran Borgohain257964880U08
108Agrajit Pal257577250U12
109Amartyadeep Lodh257577330U14
110Amatya Deb0U14
111Ameya Pal0U12
112Amritashmi Barman259901010wU08
113Anabil Goswami251497500U14
114Aneek Debnath0U12
115Angarag Kangsa Banik0U10
116Anindita Misra259817570wU10
117Anirban Naha259641600U14
118Anish Majumdar0U08
119Anurag Bhattacharjee251328900U10
120Anurag Debnath0U10
121Anurag Saha0U12
122Anusree Nath257577500wU16
123Aoskar Vaibhaw Rabvinci0U10
124Archisman Das251491560U16
125Archit Bhowmik251449010U08
126Arghyajit Banerjee0U12
127Aristarchus Aryabhatt Rabvinci0U08
128Aritra Sarkar251485750U08
129Atanu Bahadur259641940U14
130Ayush Saha259647200U12
131Ayush Saha Junior251520760U08
132Baibhav Chakraborty0U08
133Baishali Debnath257577840wU10
134Bibhash Goswami0U12
135Binit Chakraborty0U08
136Binoy Krishna Roy Choudhury0U14
137Biprayan Choudhuri257577920U14
138Bishnupada Dey0
139Biswanil Banik0U10
140Bitan Chakraborty256531640U16
141Darothi Saha259530870wU10
142Datta Magnus259642240U08
143Dayanand Thoudam257897670U08
144Debaditya Bhattcharjee251073990U16
145Debarati Dey251026300wU08
146Debarup Saha259642400U12
147Dipak Das257130190
148Dipak Saha259642590
149Dwipen Majumdar0U16
150Gitartha Koushik257401130U14

Näytä koko lista

Advertisement