Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Eklavya-2018, Bihar State Inter University Sports Meet (Chess-Boys)

Viimeisin päivitys08.12.2018 12:02:39, Creator/Last Upload: delhi chess association

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11BRA Bihar University Muzaffarur5401811,50
27Magadh University, Bodhgaya540188,50
33Patna University Patna5311710,50
44LN Mithila University Darbhanga531179,50
55Jai Prakash University Chapra530267,50
62TMB University Bhagalpur521259,00
76BNMU Madhepura521254,50
811VKS University ARA512245,00
98MMHA&P University Patna520344,52
1010Patliputra University Patna520344,50
119Munger Universuty Munger510420,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints