Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE NORTH ZONE 1 U-19 OPEN CHESS CHAMPONSHIP-2018

Viimeisin päivitys06.10.2018 11:02:30, Creator/Last Upload: rajkumarrajni

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Presidium Indrapuram65011020,5273,8
22Amity International School Sec-0665011019,5281,8
319K D B School65011017,0174,0
43Gandhinagar Public School6402815,5181,3
55DPS Moradabad6402814,5184,3
611D A V Public School, Ghaziabad6402813,5105,8
721R R K School6312714,0158,0
815GIS Haldwani6312712,5136,5
922Sant Kabeer Academy6312712,0121,3
1012Darshan Academy Meerut6231711,5123,0
114J K G International School6303613,0164,5
127Aryman Vikram Birla , Haldwani6303613,0100,3
1325St. Peter School, kichha6222611,0105,0
1417Jaycees Public School622269,083,0
1523Silver Line School6132512,5121,8
1618K C M School6213512,0119,5
1716Inspiration Public School6213510,0105,0
188Aum Sun Public School621358,067,8
1914Dikshant International School612347,040,0
209B L M Academy6114310,056,0
2110Bal Bharti603337,046,0
2224Sri Dasmesh School611437,044,3
236A M World School611436,540,5
2426Universal Convent School Haldwani411236,027,0
2520R A N Public School410323,546,0
2613Delhi Public School, Ghaziabad100100,00,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break

Advertisement