Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE NORTH ZONE 1 U-17 OPEN CHESS CHAMPIONSHIP-2018

Viimeisin päivitys06.10.2018 10:08:11, Creator/Last Upload: rajkumarrajni

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Lotus Valley School65101120,5274,0
23St. Teresa's School Sakti Khand65101120,5249,5
313DDPS Sanjay Nagar64201016,0248,3
437Seth Anandram Jaipuria School6411919,0220,8
534Presidium6411917,5211,8
630K L International School meerut6411916,5236,5
712DAV Centenary Public School Meerut6402816,5174,8
88Bathesda Christian Academy6321815,5202,8
938Siverline School6402815,5124,3
1046Vanasthali Public School6321815,0197,0
1128Jaypee Vidya M Syana6402815,0184,0
1241St. Peter's School, Kiccha6402815,0152,0
1316Dikshant Intrernational Nainital6402815,0109,5
1425Inspiration Public School6321814,5123,3
1526J K G International6312715,5174,5
1611Darshan Academy6312713,5158,0
176B L M Academy6312713,5144,8
182PMS Public School6303614,5150,5
195Aryman Vikram Birla , Haldwani6303613,0135,5
2017Doon Public School6303612,5141,8
2133Montfort School6303612,5100,5
2218DPS Moradabad6303612,091,5
2347Vidya Gyan School5302611,0119,5
2431Kids Paradise Public School6303611,037,5
257Bal Bharti School530268,5124,3
2635R A N Public School6213511,582,3
274Amenity Public School Rudrapur6213511,562,8
289CAMPUS SCHOOL6213510,5118,5
2929Gurukul International School6213510,5109,5
3024Indus National School6213510,568,8
3143Sunrise Convent School621359,065,0
3223Indirapuram Public School621358,551,5
3336Renaissance School521257,576,3
3410D P S Rudrapur6204410,055,5
3527Jaycees Public School604248,530,3
3639SMS Dutta Memo Nosegya Pub School620448,047,5
3732Maria Assumpta Convent School620448,032,0
3822Himalayan Progressive School Kiccha620446,552,8
3944Surevin International School511335,546,3
4021Global Public School611434,527,3
4120Gagan Public School610527,027,5
4245Universal Convent School Haldwani401313,04,5
4348Vijayjee bhav vidyapeeth301212,017,0
4442St. Teresa's School400401,012,0
4515Dhoom Singh Memorial School300301,08,0
4614Delhi Public School, Ghaziabad100100,00,0
19DPS Rudrapur200200,00,0
40St Xavier's World Schoo300300,00,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break

Advertisement