Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE NORTH ZONE 1 U-11 OPEN CHESS CHAMPIONSHIP-2018

Viimeisin päivitys05.10.2018 10:17:30, Creator/Last Upload: rajkumarrajni

Sijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Lotus Valley School4400812,5123,8
216Seth Anandram Jaipuria School4220611,592,5
32Amity International School Noida Sec 444301611,579,3
46Dehradun Public School4211511,070,0
59Gyanshree School Noida4211510,589,5
612Jaypee Vidya Mandir Syana4211510,566,3
710Himalayan Progressive School Kiccha421159,557,5
83B L M Academy Haldwani421159,061,5
914Presidium Indrapuram420248,544,3
104Bal Bharti School420248,542,5
1113Montfort School420247,071,5
1215Sarv Sanskriti School Bilaspur411236,08,0
137Dehradun Public School Sanjay nagar411235,553,3
1418Uttam Public School Rahwati410326,033,5
1517Shelly School410325,08,5
165Country wide Public School Bageshwar401313,512,8
1711Inspiration Public School401312,00,0
188Delhi Public School, Ghaziabad100100,00,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break