Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE NORTH ZONE 1 U-19 GIRLS CHESS CHAMPIONSHIP-2018

Viimeisin päivitys05.10.2018 10:23:29, Creator/Last Upload: rajkumarrajni

Sijoitukset 3 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Dehradun Public School Ghazibad sec 23220047,010,0
21Dehradun Public School220046,518,3
35Presidium Indrapuram210124,06,5
42DAV Centenary Public School Meerut210123,515,3
54Gandhi Nagar Public School200202,013,5
66St. Peter's School, Kiccha200201,04,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break