Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE NORTH ZONE 1 U-14 GIRLS CHESS CHAMPIONSHIP-2018

Viimeisin päivitys06.10.2018 09:37:29, Creator/Last Upload: rajkumarrajni

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15Gyanshree School Noida4310713,0105,0
23Dehradun Public School Ghazibad sec 234310712,5114,5
37J P Vidya Mandir Anoopsahar4202410,047,5
46Inspiration Public School420248,522,8
58K D B Public School420247,047,5
61B L M Academy420245,511,3
74Doon Public School Haldwani410324,510,5
82Country wide Public School400400,00,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break

Advertisement