Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

CBSE NORTH ZONE 1 U-17 GIRLS CHESS CHAMPIONSHIP-2018

Viimeisin päivitys06.10.2018 09:12:33, Creator/Last Upload: rajkumarrajni

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Amity International4400814,592,8
21Presidium Indrapuram4301611,5106,8
39Jaypee Vidya M Syana4211511,071,5
44Darshan Academy Meerut421158,067,0
55DDPS Govindpuram420248,047,0
68Inspiration Publick School420246,024,0
73BLM Academy Haldwani411238,031,5
86Doon Public School Haldwani411237,044,0
910The Oxford Academy Rudrapur410325,08,0
107GIS Haldwani400400,00,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break

Advertisement