Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

2017 CIV Team Chess Invitational

Viimeisin päivitys28.11.2017 10:21:40, Creator: stephen boyd ffe,Last Upload: ghana chess-federation

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Nigeria77001426,50
23Liberia75111120,50
36Sao Tome & Principé7412916,50
45Togo7403812,00
59Côte d'Ivoire 37313713,00
64Ghana7142613,00
77Côte d'Ivoire 27304611,52
82Côte d'Ivoire 17304611,50
98Burkina Faso702528,50
1010Côte d'Ivoire 4701617,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints