Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

IV TORNEO POR EQUIPOS LATINOAMERICA CHESS LIGA MAYOR 2017 - II

Viimeisin päivitys15.12.2017 04:18:36, Creator/Last Upload: comite olimpico peruano

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17Elite 6476101920,50
29Jaguares75111617,00
311Leones74121317,50
412Zugzwang Chess74121317,50
52Soria Soria Celulares73221116,50
64Espartanos Chess73221116,00
716Equipo Marshall73131015,00
86Aztecas B73131013,00
91JAVA63121011,00
1013Guerreros7313109,50
115Knigths6303912,00
1210Enrrok27232911,50
1319De Elite730498,00
143*Club Chess Friends*5221811,50
1515FischerĀ“s Pawns7223811,00
1617Shark Chess6213713,00
1714MBL6204610,00
1820Queens720569,00
1918Damas Peligrosas710633,50
208Los Indestructibles300302,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints