Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Northern Virginia Chess League Season4 - Division B

Viimeisin päivitys08.01.2018 03:59:09, Creator/Last Upload: capchess

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Road to Mastery B5410915,00
22Super NOVA5311712,00
31Loudoun Pioneers5221612,00
46Chesapeake Beardogs5212512,00
55Silver Knights Pawns504149,00
68The Strategic Seven520348,00
77Chess For Life512247,00
84Silver Knights Rooks501415,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints