Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

POWER GRID INTER REGIONAL CHESS TOURNAMENT 2016

Viimeisin päivitys10.08.2016 16:36:20, Creator/Last Upload: up chess sports association, india

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
110W.R. - II4310712,021,5
24N.R. - II4130510,019,8
36POSOCO4130510,019,5
48S.R. - II421159,016,5
57S.R. - I421157,519,0
69W.R. - I412148,013,5
71C.C.411237,012,0
82E.R. - I411237,06,5
93N.R. - I411236,012,5
105N.R. - III400403,50,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)