Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Inter Zonal Inter University Chess Championship- 2015-16

Viimeisin päivitys25.01.2016 08:28:58, Creator/Last Upload: chesstrak

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11VISWESVARAYA TECHNICAL UNIVERSITY, BELGA5401814,042,5
25ACHARYA NAGARJUNA5311714,033,5
32UNIVERSITY OF DELHI5311713,035,5
44UNIVERSITY OF CALCUTTA5221611,031,8
56KIIT UNIVERSITY5221611,025,8
67PANJAB UNIVERSITY, CHANDIGARH5302610,026,5
79B.R.A. BIHAR UNIVERSITY, MUZAFFARPUR5212510,525,0
88MUMBAI UNIVERSITY, MUMBAI521259,514,5
93SAVITRIBAI PHULE UNIVERSITY , PUNE520349,59,0
1010SHIVAJI UNIVERSITY, KOLHAPUR520348,514,5
1111SARGUJA UNIVERSITY,AMBIKAPUR510425,04,0
1212CHAUDHARI CHARAN SINGH UNIVERSITY, MEERU500504,00,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)