Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

2015 Teams Championship

Viimeisin päivitys22.11.2015 22:12:44, Creator/Last Upload: fiji chess federation

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Broken Bishops55001010,00
24Chess Mates5401812,50
33Silver State Warriors530266,00
42Pinoy Rooks530264,50
55DMS Knights520345,00
67Triple M520344,00
76Deenbandhoo Rooks510422,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints