Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Inter-College Team Championships 2014

Viimeisin päivitys17.09.2015 10:18:21, Creator/Last Upload: sk b4, mauritius, ronald raimbert

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15RCPL/JKC55001013,00
23NEW ETON5401813,00
38HASSAN RAFFA/CSE530267,00
41ABDOOL RAMAN SS520347,00
54PALMA/LE BOCAGE520346,00
66ST ANDREW'S511334,51
7IMPERIAL/FOREST SIDE511334,51
82LORETO QUATRE BORNES510425,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints