Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Inter-College Team Championships 2012

Viimeisin päivitys16.09.2015 07:56:53, Creator/Last Upload: sk b4, mauritius, ronald raimbert

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Royal Curepipe (A)76101322,52099
25Cosmopolitan74211020,01875
34St Andrew's (A)74211020,01860
42Royal Curepipe (B)7250917,01540
514St Andrew's (B)7412915,51428
67Loreto Rose Hill7403817,51644
715John Kennedy (A)7403815,01385
86Loreto Quatre Bornes (A)7313714,51372
912St Andrew's (C)7313714,01306
1016Pailles SS / London7313714,01304
113Sir A R Osman SS7313713,01232
1213John Kennedy (B)7313713,01188
138Loreto Quatre Bornes (B)7205410,0926
149Loreto Quatre Bornes (C)720547,0651
1510Notre Dame (A)710625,0463
1611Notre Dame (B)700704,0371

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: Board Tie-Breaks of the whole tournament