Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Inter-College Team Championships 2011

Viimeisin päivitys16.09.2015 07:51:20, Creator/Last Upload: sk b4, mauritius, ronald raimbert

Loppusijoitukset 6 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Royal College Curepipe A66001221,00
24New Eton65011018,00
33MGI Solferino B6402815,00
46SARO6312713,50
59Cosmopolitan A6303614,00
612Royal College Curepipe B6222611,50
77Loreto Rose Hill / Pailles SSS6222611,00
81Phoenix SSS6222611,00
98MGI / QEC6132511,50
105Pr Hassan Raffa621359,50
1111College Ste Marie621359,00
1210Cosmopolitan B621359,00
1313Royal College Curepipe C611438,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints