Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Championnat Rapid Chess par équipes 2015

Viimeisin päivitys14.07.2015 10:28:30, Creator/Last Upload: schachclub nordstad

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Differdange 1550016,5100
26Schifflange 1540114,580
34Echternach521210,550
43Differdange 2530210,060
51Nordstad 152127,550
67Schifflange 252036,540
75Mixte51044,520

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints