Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
12019-2020 ÖĞRETİM YILI KIRŞEHİR OKULLARARASI MAHALLİ MİNİKLER SATRANÇ YARIŞMASI MİNİKLER(B) KIZ KATEGORİSİ 9 ժամ 23 րոպե
22019-2020 ÖĞRETİM YILI KIRŞEHİR OKULLARARASI MAHALLİ MİNİKLER SATRANÇ YARIŞMASI MİNİKLER(B) AÇIK KATEGORİSİ 9 ժամ 25 րոպե
32019-2020 ÖĞRETİM YILI KIRŞEHİR OKULLARARASI MAHALLİ MİNİKLER SATRANÇ YARIŞMASI MİNİKLER(A) KIZ KATEGORİSİ 9 ժամ 30 րոպե
42019-2020 ÖĞRETİM YILI KIRŞEHİR OKULLARARASI MAHALLİ MİNİKLER SATRANÇ YARIŞMASI MİNİKLER(A) AÇIK KATEGORİ 9 ժամ 32 րոպե
52020 ISPARTA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 10 ժամ 11 րոպե
62020 ISPARTA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (YILDIZLAR KIZ) 11 ժամ 13 րոպե
72020 ISPARTA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (YILDIZLAR GENEL) 11 ժամ 14 րոպե
82020 ISPARTA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (GENÇ KIZ) 11 ժամ 17 րոպե
92020 ISPARTA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (GENÇLER GENEL) 11 ժամ 18 րոպե
102019-2020 ÖĞRETİM YILI DENİZLİ OKULLARARASI MAHALLİ SATRANÇ YARIŞMASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 12 ժամ 41 րոպե
112019-2020 ÖĞRETİM YILI DENİZLİ OKULLARARASI MAHALLİ SATRANÇ YARIŞMASI YILDIZLAR AÇIK KATEGORİSİ 12 ժամ 43 րոպե
122019-2020 ÖĞRETİM YILI DENİZLİ OKULLARARASI MAHALLİ SATRANÇ YARIŞMASI GENÇLER AÇIK 13 ժամ 21 րոպե
132019-2020 ÖĞRETİM YILI DENİZLİ OKULLARARASI MAHALLİ SATRANÇ YARIŞMASI GENÇLER AÇIK 13 ժամ 22 րոպե
142020 ANTALYA SUBAT AYI ELO SATRANC TURNUVASI (B KATEGORİSİ) 13 ժամ 24 րոպե
152020 ISPARTA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER KIZ) 13 ժամ 33 րոպե
162019-2020 ÖĞRETİM YILI MANİSA OKULLAR ARASI MAHALLİ GENÇLER KIZ 13 ժամ 34 րոպե
172019-2020 ÖĞRETİM YILI MANİSA OKULLAR ARASI MAHALLİ GENÇLER GENEL 13 ժամ 35 րոպե
182020 BURDUR KADINLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 13 ժամ 41 րոպե
192019-2020 ÖĞRETİM YILI MANİSA OKULLAR ARASI MAHALLİ YILDIZ KIZLAR 13 ժամ 55 րոպե
202019-2020 ÖĞRETİM YILI MANİSA OKULLAR ARASI MAHALLİ YILDIZ GENEL 13 ժամ 56 րոպե
21AMASYA OKULLARARASI GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI GENÇLER (2005-2002) 14 ժամ 53 րոպե
22AMASYA OKULLARARASI GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI GENÇLER (2005-2002) 14 ժամ 55 րոպե
232020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (MİNİKLER A KIZ) 14 ժամ 59 րոպե
242020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (MİNİKLER A GENEL) 15 ժամ 2 րոպե
252020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (GENÇLER GENEL) 15 ժամ 17 րոպե
26ÇORUM OKUL SPORLARI GENÇLER GENEL KATEGORİ TAKIM YARIŞMALARI 2005- 2002 DOĞUMLU SPORCULAR 15 ժամ 28 րոպե
272019-2020 ÖĞRETİM YILI SAMSUN OKULLARARASI MAHALLİ YILDIZLAR SATRANÇ YARIŞMASI YILDIZLAR KIZ 15 ժամ 30 րոպե
282019-2020 ÖĞRETİM YILI SAMSUN OKULLARARASI MAHALLİ YILDIZLAR SATRANÇ YARIŞMASI YILDIZLAR GENEL 15 ժամ 32 րոպե
29ÇORUM OKUL SPORLARI GENÇ KIZLAR KATEGORİSİ TAKIM YARIŞMALARI 2005-2002 DOĞUMLU SPORLAR 15 ժամ 56 րոպե
30ADIYAMAN YILDIZLAR GENEL 11-14 ŞUBAT 2020 16 ժամ 9 րոպե
312020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (GENÇLER KIZ) 16 ժամ 13 րոպե
32YALOVA OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 16 ժամ 22 րոպե
33KÜÇÜKLER KATEGORİSİ GENEL OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ 16 ժամ 23 րոպե
34 2019-2020 MUĞLA OKULLARARASI SATRANÇ YARIŞMASI ********* KÜÇÜKLER KIZLAR *********** 16 ժամ 29 րոպե
35 2019-2020 MUĞLA OKULLARARASI SATRANÇ YARIŞMASI *********** GENÇLER AÇIK ************ 16 ժամ 29 րոպե
362019-2020 ÖĞRETİM YILI HATAY OKULLARARASI MAHALLİ KÜÇÜKLER SATRANÇ YARIŞMASI GENEL 17 ժամ 24 րոպե
37ŞANLIURFA OKUL SORLARI SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR AÇIK KATEGORİSİ 17 ժամ 48 րոպե
382019-2020 ÖĞRETİM YILI HATAY OKULLARARASI MAHALLİ KÜÇÜKLER SATRANÇ YARIŞMASI KIZLAR 18 ժամ 17 րոպե
39ŞANLIURFA OKUL SORLARI SATRANÇ TURNUVASI YILDIZ KIZLAR KATEGORİSİ 18 ժամ 33 րոպե
40ERZURUM MİNİKLER-KÜÇÜKLER OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER-B KIZLAR KATEGORİSİ 18 ժամ 38 րոպե
41ERZURUM MİNİKLER-KÜÇÜKLER OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER-B AÇIK KATEGORİ 18 ժամ 38 րոպե
42ERZURUM MİNİKLER-KÜÇÜKLER OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER-A KIZLAR KATEGORİSİ 18 ժամ 39 րոպե
43ERZURUM MİNİKLER-KÜÇÜKLER OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER-A-AÇIK KATEGORİSİ 18 ժամ 40 րոպե
44Bursa 18. Yıldırım Satranç Turnuvası 20 ժամ 58 րոպե
45BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORHANGAZİ KAMPÜSÜ ELO SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 1 օր 12 ժամ
46BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORHANGAZİ KAMPÜSÜ ELO SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 1 օր 12 ժամ
472020 ANTALYA SUBAT AYI ELO SATRANC TURNUVASI (A KATEGORİSİ) 1 օր 12 ժամ
482020 ANTALYA SUBAT AYI ELO SATRANC TURNUVASI (C KATEGORİSİ) 1 օր 13 ժամ
494. KUŞADASI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ(1600-1200 MAXİMUM RATİNGE SAHİP SPORCULAR) 1 օր 13 ժամ
504. KUŞADASI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI (2012 VE 2013 DOĞUMLU SPORCULAR) 1 օր 13 ժամ