Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Slovakia (SVK)

Flag SVK
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1M SR seniorov "50+" 2020, Tatranské Matliare 30.5.-6.6.2020 57 րոպե
2M SR seniorov "65+" 2020, Tatranské Matliare 30.5.-6.6.2020 1 ժամ 1 րոպե
3SVK_4.liga B22 2019/2020 NADSTAVBA (kola 8-10) 9 ժամ 56 րոպե
4SVK_4.liga B22 2019/2020 10 ժամ 24 րոպե
52. liga B 2019/20 11 ժամ 49 րոպե
64.liga A22 2019/2020 11 ժամ 58 րոպե
7Jarný šachový festival Kľačno 2020 - FIDE Open 13 ժամ 2 րոպե
8Jarný šachový festival Kľačno 2020 - Národný Open 15 ժամ 2 րոպե
9SVK 2.liga D 2019/2020 22 ժամ 5 րոպե
104. liga C11 2019/2020 22 ժամ 53 րոպե
114.liga D11 2019/2020 23 ժամ 26 րոպե
124.liga C12 2019/20 1 օր 9 ժամ
135.liga Kysuce 2019/20 1 օր 11 ժամ
14Šachová zima v Topoľčanoch 2020 1 օր 12 ժամ
154. liga B1, 2019-2020 1 օր 12 ժամ
165.liga A12 vidiek_2019/2020 1 օր 12 ժամ
174. liga C21 2019/2020 1 օր 12 ժամ
182. liga A 2019/20 1 օր 13 ժամ
194.liga B21 2019/20 1 օր 13 ժամ
20SVK 2. liga C 2019/2020 1 օր 14 ժամ
215. liga MT-TR (Turiec) 2019-2020 1 օր 15 ժամ
22 Chess and fun tábor a turnaj 2020 2 օր 8 ժամ
23ECo-C Extraliga 2019/2020 2 օր 9 ժամ
245.liga SE-SI 2019/2020 - základná časť 2 օր 10 ժամ
255.liga TT-HC-PN 2 օր 14 ժամ
26Šarišská liga mládeže 2019/2020, Sabinov OPEN 2 օր 15 ժամ
27Šarišská liga mládeže 2019/2020, Sabinov GPX 2 օր 15 ժամ
28ZŠ Tupolevova 20 Ba , Tréning žiaci 2 օր 16 ժամ
29ZŠ Tupolevova 20 Ba , Tréning mix 2 2 օր 16 ժամ
30ZOBOR CUP - 3.turnaj 2 օր 17 ժամ
31VIII. Ročník REINTER GPX v šachu mládeže 2019/2020 - 3. turnaj 2 օր 18 ժամ
32GPX Detva 2 օր 20 ժամ
33Šarišská liga mládeže 2019/2020, Sabinov GPX 3 օր 12 ժամ
34Šarišská liga mládeže 2019/2020, Sabinov OPEN 3 օր 12 ժամ
35Okresná žiacka liga Námestovo 3 օր 14 ժամ
36Ziacka sachová liga 2019_20 4.kolo 4 օր 8 ժամ
37Valentinsky turnaj TO 2020 4 օր 9 ժամ
38Mládežnícka liga 14.02.2020 - 6.turnaj 4 օր 11 ժամ
39Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 11.marec 2020 4 օր 17 ժամ
40O pohar starostu Ruzinova GPX, 29.2.2020 sobota, Bratislava 4 օր 23 ժամ
41ZŠ Tupolevova 20 Ba , Tréning mix 5 օր 13 ժամ
42ZŠ Tupolevova 20 Ba , Tréning prváci 5 օր 13 ժամ
43ZŠ Tupolevova 20 Ba , Tréning dievčatá 5 օր 14 ժամ
44ZŠ Tupolevova 20 Ba , Tréning chlapci 5 օր 14 ժամ
45NIŽNÝ KLÁTOV OPEN 2020 5 օր 14 ժամ
46SVK 5. liga A11_2019/20_23 5 օր 22 ժամ
47Jarný šachový festival Kľačno 2020 - Sústredenie pre mladé šachové nádeje 6 օր 9 ժամ
48Memorial Ferdinanda Bišču Open 2020 10. Ročník 6 օր 10 ժամ
49Memorial Ferdinanda Bišču 2020 GPX 10. ročník 6 օր 10 ժամ
50Jarný šachový festival Kľačno 2020 - Sústredenie s veľmajstrom Cvekom 6 օր 13 ժամ