Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Kadetsko Prvenstvo Beograda M-16 7 րոպե
2Treci Rapid turnir - Rokada Varvarin 2020, nedelja 23.02.2020. 8 րոպե
324. Sencanska bitka 1697 - OPEN A - 24th The battle of Senta 1697 - OPEN A 8 րոպե
424. Sencanska bitka 1697 - OPEN B - 24th The battle of Senta 1697 - OPEN B 8 րոպե
524. Sencanska bitka 1697 - BLITZ - 24th The battle of Senta 1697 - BLITZ 9 րոպե
6OTVORENO PRVENSTVO SUBOTICE 2020. START 24.02.2020. 18,00 casova 41 րոպե
7OTVORENO RAPID PRVENSTVO SUBOTICE 2020. START 07.03.2020. -10,00 casova. 41 րոպե
8GM Round robin Third Saturday 128 41 րոպե
9BLIC - SPOMEN TURNIR U CAST ROBERTA JAMESA FISCHERA SENTA - 14.03.2020. START-16,00 ČAS. 42 րոպե
10IM Round robin Third Saturday 129 52 րոպե
11OTVORENO PRVENSTVO MAJDANPEKA 2020 1 ժամ 40 րոպե
12ČUKARIČKI CUGER - SUBOTA 22. FEBRUAR OD 11 ČASOVA 2 ժամ 2 րոպե
13Third Saturday 140 open int. under 2200 2 ժամ 11 րոպե
14SRETENJSKI RAPID TURNIR KUCEVO 2020 3 ժամ 23 րոպե
15Blitz Car Konstantin 2020-42 Niš, 20.februar , 18:30 OŠ Dušan Radović 9 ժամ 10 րոպե
16Rapid turnir SOKO 2020-84 Niš, 27.februar , 18:30 OŠ Dušan Radović 9 ժամ 11 րոպե
17Turnir za osnovce Dušan Radović 5 Niš, OŠ Dušan Radović, ČETVRTAK, 26.mart 18:30 9 ժամ 11 րոպե
18Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije - muskarci 10 ժամ 15 րոպե
19Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije - žene 10 ժամ 15 րոպե
207. INTERNATIONAL TOURNAMENT SK BANOVCI DUNAV OPEN A - VIDOVDAN 2020 10 ժամ 15 րոպե
217. INTERNATIONAL TOURNAMENT SK BANOVCI DUNAV OPEN B - VIDOVDAN 2020 10 ժամ 15 րոպե
22OPEN NSK JAGODINA 2020 - Kotizacija 1200 i 1800 din.a za uplate do 01.03.2020 1000 i 1500 din. 12 ժամ 40 րոպե
232.Gran pri SK Kablovi - samo za igrace iz Jagodine Kotizacija 100 i 200 dinara. Nagradni fond 7.200 din. 12 ժամ 40 րոպե
24Kadetski serijal - Najbolji potez - 5, Trstenik 29.02.2020 od 10,30 12 ժամ 41 րոպե
25Kadetski serijal - Najbolji potez - 5 (MLADJI), Trstenik 29.02.2020 od 10,30 12 ժամ 41 րոպե
26CUGER "SRETENJE" RADNIČKI (Beograd) 15 KOLA - ponedeljak 17.02.2020. u 17,30 20 ժամ 54 րոպե
27GRAN PRI BRZOPOTEZNI TURNIR PROLECE - LETO 2020 BR 8 21 ժամ 55 րոպե
28Amateri 2200 21 ժամ 58 րոպե
297.prvenstvo SK "Stari grad" - Kragujevac <2100 21 ժամ 58 րոպե
30Kadetski turnir "Cardak 2019" 2007-2009 22 ժամ 5 րոպե
31Kadetski turnir "Cardak 2020" 2006 i stariji 22 ժամ 7 րոպե
32KUP Sumadije 2020. 22 ժամ 8 րոպե
33PRVENSTVO KLUBA SK USCE 2020. 1 օր 1 ժամ
34Kadetsko Prvenstvo Beograda M-16 TieBreak 1 օր 3 ժամ
356th International Chess Festival "OPEN NIS 2020" - Tournament A, July 11th - 18th, Nis 1 օր 8 ժամ
366th International Chess Festival "OPEN NIS 2020" - Tournament B, July 11th - 18th, Nis 1 օր 8 ժամ
3723. Kadetski festival SSCS 2020, grupa M08 1 օր 8 ժամ
3823. Kadetski festival SSCS 2020, grupa M10 1 օր 8 ժամ
3923. Kadetski festival SSCS 2020, grupa M12 1 օր 8 ժամ
4023. Kadetski festival SSCS 2020, grupa M14 1 օր 8 ժամ
4123. Kadetski festival SSCS 2020, grupa Z08 1 օր 8 ժամ
4223. Kadetski festival SSCS 2020, grupa Z10 1 օր 8 ժամ
4323. Kadetski festival SSCS 2020, grupa Z12 1 օր 8 ժամ
4423. Kadetski festival SSCS 2020, grupa Z14 1 օր 8 ժամ
45OPEN CHESS TOURNAMENT "SRETENJE 2020" NiŠKA BANJA 13-16. 02.2020 Hotel Markov konak 1 օր 11 ժամ
46GM turnir „ Miodrag Milicevic” 1 օր 23 ժամ
47Sretenje 2020 Drugi Gran Pri Sahovskog Saveza Beograda 2 օր 2 ժամ
48Third Saturday 138 open int. under 2200 2 օր 2 ժամ
49SILVER LAKE 2020 OPEN A 2 օր 3 ժամ
50SILVER LAKE 2020 OPEN B 2 օր 3 ժամ