Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Puerto Rico (PUR)

Flag PUR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1III Torneo Abierto de Guaynabo Grupo A (Abierta) 9 ժամ 53 րոպե
2III Torneo Abierto de Guaynabo Grupo B (U1800) 2 օր 14 ժամ
3III Torneo Abierto de Guaynabo Grupo C (U1600) 7 օր 13 ժամ
4Torneo Clasificatorio de Ajedre de Puerto Rico 2020 8 օր 8 ժամ
5Campeonato Juvenil de Puerto Rico 2020 22 օր 5 ժամ
6Torneo Rapido del Oeste 30 օր 11 ժամ
7Segundo Cerrado Invernal Añasqueño 36 օր 6 ժամ
8Segundo Torneo Blitz San Antonio Abad 39 օր 9 ժամ
9Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico B 60 օր 8 ժամ
10Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Intermedio 60 օր 8 ժամ
11Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico A 60 օր 8 ժամ
121er Torneo High Achievement Christian School Categoria de 6to a 11vo grado 61 օր 12 ժամ
131er Torneo High Achievement Christian School Categoria de 4to y 5to grado 61 օր 12 ժամ
141er Torneo High Achievement Christian School Categoria de tercer grado 61 օր 13 ժամ
15Torneo de la Navidad 64 օր 8 ժամ
16Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 12-13 F 68 օր 17 ժամ
17Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 12-13 M 69 օր 7 ժամ
18Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 16-19 M 69 օր 7 ժամ
19Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 16-19 F 69 օր 7 ժամ
20Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 14-15 M 69 օր 7 ժամ
21Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 14-15 F 69 օր 7 ժամ
22Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 12-13 M 69 օր 7 ժամ
23Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 12-13 F 69 օր 7 ժամ
24Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 10-11 M 69 օր 7 ժամ
25Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 10-11 F 69 օր 7 ժամ
26Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 8-9 M 69 օր 7 ժամ
27Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 8-9 F 69 օր 7 ժամ
281er Torneo Universitario por Equipos UAGM Chess 72 օր 10 ժամ
29Torneo de Cupey Ville Abierta 72 օր 13 ժամ
30Torneo Regional de Bayamón 2019 Categoria 12-13 F 72 օր 15 ժամ
31Torneo Regional de Bayamón 2019 Categoria 10-11 F 72 օր 15 ժամ
32Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 10-11 M 75 օր 12 ժամ
33Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 8-9 M 75 օր 12 ժամ
34Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 10-11 F 75 օր 12 ժամ
35Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 14-15 M 75 օր 12 ժամ
36Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 8-9 F 75 օր 12 ժամ
37Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 16-19 M 75 օր 13 ժամ
38Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 16-19 F 75 օր 13 ժամ
39West Coast Blitz Chess Championship 79 օր 5 ժամ
40Campeonato Cerrado de San Juan - Clase C 85 օր 4 ժամ
41Torneo Blitz de la Navidad 86 օր 9 ժամ
42Copa del Descubrimiento 2019 86 օր 10 ժամ
43Torneo de La Sociedad De Honor 86 օր 13 ժամ
44Campeonato Cerrado de San Juan - Clase A 92 օր 9 ժամ
45Campeonato Cerrado de San Juan - Clase B 92 օր 9 ժամ
46Campeonato por Equipos de Ajedrez Activo 2019 Estudiantil 93 օր 12 ժամ
47IX Memorial Hermanos Colon Romero 98 օր 6 ժամ
48Torneo Regional de Caguas 16-19Fem 105 օր 12 ժամ
49Torneo Regional de Caguas 16-19Masc 105 օր 12 ժամ
50Torneo Regiona de Caguas 14-15 Masc 105 օր 13 ժամ