Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Peru (PER)

Flag PER
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Real Chess Club- VI Torneo Clásicas-Mikhail Botvinnik. 49 րոպե
2Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 12 Absoluto 51 րոպե
3Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 12 Femenino 54 րոպե
4Torneo de Ajedrez "Divervacaciones" Club de Ajedrez Huánuco SUB 10 56 րոպե
5FESTIVAL DE AJEDREZ COPA IX ANIVERSARIO CLUB "JAQUE MATHEUS" 1 ժամ 21 րոպե
6I IRT SUB2400 "PUCALLPA TIERRA COLORADA" 6 ժամ 28 րոպե
7Torneo de Ajedrez "Divervacaciones" Club de Ajedrez Huánuco LIBRE 6 ժամ 30 րոպե
8Torneo de Ajedrez "Divervacaciones" Club de Ajedrez Huánuco SUB 12 6 ժամ 31 րոպե
9Campeonato Regional Juvenil Centro Norte 2020 - Sub 08 Absoluto - Chimbote 13 ժամ 32 րոպե
10Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 8 Femenino 16 ժամ 21 րոպե
11Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 8 Absoluto 18 ժամ 49 րոպե
12IV Torneo de Ajedrez Juvenil Buscando Talentos 2020 - Chimbote 20 ժամ 55 րոպե
13Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 14 Absoluto 1 օր 1 ժամ
14Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 18 Absoluto 1 օր 2 ժամ
15Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 10 Femenino 1 օր 2 ժամ
16V Torneo Chess Challenge Trinitario (1er seccion) / Infomes al 949 605 334 1 օր 15 ժամ
17V Torneo Chess Challenge Trinitario (2da seccion) / Infomes al 949 605 334 1 օր 15 ժամ
18Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 14 Femenino 1 օր 16 ժամ
19Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 16 Absoluto 1 օր 16 ժամ
20Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 10 Absoluto 1 օր 16 ժամ
21II IRT Rapidas FDPA 1 օր 17 ժամ
22XIV Open IRT U-1600 Club Hermanos Rojas 1 օր 18 ժամ
23TORNEO DE VERANO ABIERTO DE AJEDREZ KIDS TRUJILLO 2020 1 օր 23 ժամ
24I TORNEO DE INTEGRACION VERANO 2020 "SUB13" 1 օր 23 ժամ
25Torneo Campeon de Sullana 2020 2 օր
26I TORNEO DE INTEGRACION VERANO 2020 "SUB9" 2 օր
27TORNEO PREPARATORIO PARA EL REGIONAL SUR PERUANO - CLUB DE AJEDREZ REY DE REYES 2 օր 1 ժամ
28I TORNEO DE INTEGRACION VERANO 2020 "SUB17" 2 օր 2 ժամ
29PRIMER TORNEO DE AJEDREZ BLITZ - TAMBOBAMBA 2020 2 օր 4 ժամ
301er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 14 Informes al 940226620 2 օր 6 ժամ
311er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 12 Informes al 940226620 2 օր 6 ժամ
321er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 10 Informes al 940226620 2 օր 6 ժամ
331er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 08 Informes al 940226620 2 օր 6 ժամ
34MATCH AMISTOSO CLUB LIMA CHESS VS CLUB DE AJEDREZ AREVALO 2 օր 14 ժամ
35VI TORNEO VERANO 2020 LIMA-NORTE INTERNO "SISE" (Cat-A) "ALFA REY LATINO" 2 օր 15 ժամ
36VI TORNEO VERANO 2020 LIMA-NORTE INTERNO "SISE" (Cat-B) "ALFA REY LATINO" 2 օր 15 ժամ
37TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ "RÁPIDO" - CLUB JAQUE MATHEUS - CUSCO 2 օր 16 ժամ
38Escuela Cusqueña de Ajedrez: CAMPEONATOS DE AJEDREZ "EL CAMINO DEL CAMPEÓN" mayor a 1500 ELO ECA 2 օր 16 ժամ
39Escuela Cusqueña de Ajedrez: CAMPEONATOS DE AJEDREZ "EL CAMINO DEL CAMPEÓN" SUB 1500 ELO ECA 2 օր 16 ժամ
40VII TorryPrix de Ajedrez "Verano Mentes Power 2020" 2 օր 18 ժամ
41VII TorryPrix de Ajedrez "Verano Mentes Power 2020" 2 օր 18 ժամ
42XIV Open IRT U-1600 Club Hermanos Rojas 2 օր 19 ժամ
43SUB 12 LEONID 2 օր 19 ժամ
44IRT CAMPEONES JUVENILES AREQUIPA 2 օր 19 ժամ
45II TORNEO DE AJEDREZ DE VERANO "FUERZA JUVENIL" LEONID STEIN-PIURA-SUB 16 2 օր 20 ժամ
46II CAMPEONATO DE VERANO DE AJEDREZ "FUERZA JUVENIL"-LEONID STEIN-PIURA-SUB 10 2 օր 20 ժամ
47III Torneo de Ajedrez Juvenil Buscando Talentos 2020 - Chimbote 2 օր 23 ժամ
48Torneo de la academia FDPA 15_02_2020 3 օր
49II CAMPEONATO DE VERANO DE AJEDREZ "FUERZA JUVENIL"-LEONID STEIN-PIURA-SUB12 3 օր 1 ժամ
501er Circuito Escolar de Ajedrez COPA: "VILLA BALLESTER" - Arequipa 3 օր 6 ժամ