Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1VI Memorijal Djordje Konjevic 1 օր 17 ժամ
2I Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 2 օր 18 ժամ
3Matirajmo otpad-Kapablanka 8 օր 22 ժամ
4Matirajmo otpad- Štajnic 8 օր 22 ժամ
5Matirajmo otpad-Lasker 8 օր 22 ժամ
6Rapid turnir "Zeta 03-2020" 9 օր 4 ժամ
7SK Budućnost 960 Rapid 9 օր 16 ժամ
8Memorijalni turnir "Vladimir Stamatovic" 23 օր 10 ժամ
9Bozicni rapid "Zeta 02-2020" 40 օր 8 ժամ
1028 Bozicni turnir Memorijal Zoran i Vuko, Pljevlja 2020 43 օր 15 ժամ
11Novogodisnji rapid "Zeta 01-2020" 47 օր 8 ժամ
12Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2019 50 օր 12 ժամ
13Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2019 50 օր 15 ժամ
14Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 55 օր 11 ժամ
15Matirajmo otpad, grupa 3- Visvanatan Anand - Petnjica - 2019 - od 12-14 godina 59 օր 17 ժամ
16Matirajmo otpad, grupa 4- Magnus Carlsen - Petnjica 2019 - preko 14 godina 59 օր 17 ժամ
17Matirajmo otpad, grupa 1- Mihail Botvinik - Petnjica - 2019 - do 10 godina 59 օր 17 ժամ
18Matirajmo otpad, grupa 2- Vladimir Kramnik - Petnjica - 2019 - do 12 godina 59 օր 17 ժամ
19Pionirska liga 2019 64 օր 15 ժամ
20Prvenstvo Petnjice u šahu 2019 69 օր 11 ժամ
21Podgorica Kup 2019 - eliminacije 70 օր 20 ժամ
22Podgorica Kup 2019 72 օր 11 ժամ
237. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 72 օր 14 ժամ
247. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 72 օր 14 ժամ
257. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 72 օր 14 ժամ
267. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 72 օր 14 ժամ
277. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 72 օր 14 ժամ
287. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 72 օր 14 ժամ
297. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 72 օր 14 ժամ
307. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 72 օր 14 ժամ
317. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 72 օր 14 ժամ
327. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 72 օր 14 ժամ
337. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 72 օր 14 ժամ
347. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 72 օր 14 ժամ
357. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 72 օր 17 ժամ
36Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 78 օր 16 ժամ
371st Montenegro League 2019 78 օր 17 ժամ
387. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 79 օր 19 ժամ
3910. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 79 օր 19 ժամ
4010. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 79 օր 19 ժամ
41European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 79 օր 19 ժամ
42European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 79 օր 19 ժամ
43European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 79 օր 19 ժամ
44European Club Cup 2019 - 3rd Blitz Tournament 79 օր 19 ժամ
45European Club Cup 2019 - 2nd Blitz Tournament 79 օր 19 ժամ
46European Club Cup 2019 - 1st Blitz Tournament 79 օր 19 ժամ
4735th European Club Cup 89 օր 23 ժամ
4824th European Women Club Cup 89 օր 23 ժամ
49Matirajmo otpad, grupa 1 ,,Boris Spaski,, Bar 2019 - 2004-2005. god 100 օր 16 ժամ
50Matirajmo otpad grupa 2 ,,Robert Fiser,, Bar 2019 - 2006,2007,2008. god 100 օր 16 ժամ