Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Republic of North Macedonia (MKD)

Flag MKD
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Kumanovo - Blitz 2020 11 րոպե
2Youth chess tournament "Naum Naumovski - Borche" 2020 - OPEN 5 օր 23 ժամ
3Youth chess tournament "Naum Naumovski - Borche" 2020 - U12 5 օր 23 ժամ
4The humanitarian tournament LET US HELP NORA 34 օր 20 ժամ
5Bitola Blitz 2020 50 օր 1 ժամ
6SKOPJE OPEN 2019 70 օր 10 ժամ
7ALKALOID Rapid Open 2019 70 օր 23 ժամ
8Youth Tournament DERZHAVIN 2019 84 օր 3 ժամ
9Women Team Championship of North Macedonia 2019 84 օր 4 ժամ
10Youth Tournament DERZHAVIN 2019 (born 2009 or younger) 84 օր 4 ժամ
11Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U10) 97 օր 13 ժամ
12Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U12) 97 օր 13 ժամ
13Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U18) 97 օր 13 ժամ
14Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U08) 98 օր 6 ժամ
15OPEN Prilep 2019 109 օր 22 ժամ
16OPEN Bitola 2019 - Mladinski turnir vo zabrzan sah 109 օր 22 ժամ
17Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта IV - V одд.) 111 օր 3 ժամ
18Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта VIII-IX одд.) 111 օր 3 ժամ
19Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта VI - VII одд.) 111 օր 3 ժամ
20Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( средни училишта ) 111 օր 3 ժամ
21Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта I - III одд.) 111 օր 3 ժամ
22Blitz Gazi Baba 2019 113 օր 20 ժամ
23Mladinski turnir LASKER 2019 133 օր 6 ժամ
24Youth Team Championship of North Macedonia-U14 146 օր 23 ժամ
25Youth Team Championship of North Macedonia-U16 147 օր 5 ժամ
26Youth Team Championship of North Macedonia-U18 147 օր 6 ժամ
27Youth Team Championship of North Macedonia-U12 147 օր 7 ժամ
28Youth Team Championship of North Macedonia-U10 147 օր 7 ժամ
29Youth Team Championship of North Macedonia-U08 148 օր 1 ժամ
30International Youth Chess Tournament "Lake Queen 2019"- B (born 2001 or younger) 167 օր 2 ժամ
31International Youth Chess Tournament "Lake Queen 2019"- C (born 2009 or younger) 167 օր 4 ժամ
322nd Memorial Chess Tournament ''Mahi Halili - Lala'' 174 օր 20 ժամ
33Open Championship of North Macedonia 2019 177 օր 5 ժամ
34Women Championship of North Macedonia 2019 178 օր
35XXVIII Team Championship of North Macedonia 210 օր 3 ժամ
36Championship of North Macedonia for blind and visualy impaired 2019 221 օր 6 ժամ
37INT. YOUTH CHESS RATING TOURNAMENT "Ethno Village Timchevski 2019" (U-20 & G-20) 235 օր 2 ժամ
38INT. YOUTH CHESS RATING TOURNAMENT "Ethno Village Timchevski 2019" (U-12 & G-12) 235 օր 3 ժամ
39CHESS CAMP GAMBIT ASSECO SEE 2019 249 օր 23 ժամ
40Championship of North Macedonia 2019 271 օր 3 ժամ
41KVALITET 2019 - (ELO<2200) 273 օր 6 ժամ
42KVALITET 2019 - C (under 10 year old) 273 օր 7 ժամ
434th Memorial Chess Tournament FADIL NIMANI 274 օր 2 ժամ
44Youth Championships of North Macedonia 2019-U14 298 օր 5 ժամ
45Youth Championships of North Macedonia 2019-U18 298 օր 6 ժամ
46Youth Championships of North Macedonia 2019-G10 298 օր 9 ժամ
47Youth Championships of North Macedonia 2019-G12 298 օր 9 ժամ
48Youth Championships of North Macedonia 2019-U08 298 օր 9 ժամ
49Youth Championships of North Macedonia 2019-U10 298 օր 9 ժամ
50Youth Championships of North Macedonia 2019-U12 298 օր 9 ժամ