Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Mexico (MEX)

Flag MEX
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Estatal BCS U18 VARONIL 14 րոպե
2Estatal BCS U16 FEMENIL 23 րոպե
3JUEGOS DEPORTIVOS INFANTILES, JUVENILES Y PARALÍMPICOS RITMO RELAMPAG SUB8 MIXTO De la Ciudad de México 2019-2020 Selectivo Rumbo a los juegos CONADE 2020 25 րոպե
41er Torneo Clasificatorio al 3er IRT - León GTO. 34 րոպե
5Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2002 - 2003 Femenil 35 րոպե
6Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2002 - 2003 Varonil 35 րոպե
7Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2004 - 2005 Varonil 35 րոպե
8Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2006 - 2007 Femenil 35 րոպե
9Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2006 - 2007 Varonil 35 րոպե
10Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2008 Y Menores Femenil 38 րոպե
11Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2008 Y Menores Varonil 39 րոպե
12Estatal BCS SUB12 FEMENIL 46 րոպե
131er Festival de Ajedrez Morelia Categoria AFICIONADOS 1 ժամ 14 րոպե
14Interclubes PDC 1 ժամ 15 րոպե
15Estatal CONADE 2020 Tamaulipas 2004 - 2005 Femenil 1 ժամ 19 րոպե
16JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 17 - 18 AÑOS FEMENIL (2002 - 2003) 11 ժամ 8 րոպե
171er Festival de Ajedrez de Morelia Categoria Libre 11 ժամ 17 րոպե
18Bugambilia Sub 13 Febrero 2020 Cat Sub 13 11 ժամ 34 րոպե
19Bugambilia Libre Febrero 2020 Cat LIbre 11 ժամ 38 րոպե
20CD. Guzman sub 18 12 ժամ 26 րոպե
21CD. Guzman sub 2000 12 ժամ 26 րոպե
22CD. Guzman sub 14 12 ժամ 26 րոպե
23CD. Guzman sub 10 12 ժամ 26 րոպե
24LIGA DOMINICAL TORNEO DE RAPIDAS (SUB10) SEDE: COLEGIO DARHMA 12 ժամ 55 րոպե
25LIGA DOMINICAL CHESSGAL TORNEO DE RAPIDAS (SUB12) 9o. JORNADA DOMINICAL 12 ժամ 56 րոպե
26LIGA DOMINICAL CHESSGAL TORNEO DE RAPIDAS (SUB18) 9a. JORNADA DOMINICAL 12 ժամ 56 րոպե
27LIGA DOMINICAL CHESSGAL TORNEO DE RAPIDAS(LIBRE) 9a. JORNADA DOMINICAL 12 ժամ 57 րոպե
28Torneo Duplas Tabasco 2020 Categoria Infantil 12 ժամ 59 րոպե
29Cat Abierta Serial Chihuahua Fecha 1 90 Finish 13 ժամ 6 րոպե
30Torneo Duplas Tabasco 2020 Categoria Libre 13 ժամ 14 րոպե
31JUEGOS DEPORTIVOS INFANTILES, JUVENILES Y PARALÍMPICOS 2002-2003 FEMENIL De la Ciudad de México 2019-2020 Selectivo Rumbo a los juegos CONADE 2020 13 ժամ 20 րոպե
32Juegos de la Ciudad de Mexico sub 18 13 ժամ 20 րոպե
33Juegos de la Ciudad de Mexico sub12 13 ժամ 21 րոպե
34Juegos de la Ciudad de Mexico sub 16 13 ժամ 21 րոպե
35Juegos de la Ciudad de Mexico sub 10 13 ժամ 22 րոպե
365o. Torneo Blitz Club de Ajedrez Metrorrey 2020 13 ժամ 33 րոպե
37UNIVERSIADA ESTATAL 2020 RAMA VARONIL 13 ժամ 34 րոպե
38ESTATAL CONDDE FEMENIL 13 ժամ 38 րոպե
39ESTATAL CONDDE VARONIL 13 ժամ 39 րոպե
40Cat Reservas Serial Chihuahua Fecha 1 90 Finish 13 ժամ 50 րոպե
41UNIVERSIADA ESTATAL 2020 RAMA FEMENIL 14 ժամ 13 րոպե
42Juegos de la Ciudad de Mexico sub 14 14 ժամ 52 րոպե
43JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 17 - 18 AÑOS VARONIL (2002 - 2003) 14 ժամ 52 րոպե
44JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 15 - 16 AÑOS FEMENIL (2004 - 2005) 14 ժամ 56 րոպե
451er. Torneo Lichess-CAT FEBRERO 2020 14 ժամ 59 րոպե
46JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 15 - 16 AÑOS VARONIL (2004 - 2005) 14 ժամ 59 րոպե
47JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 13 - 14 AÑOS FEMENIL (2006 - 2007) 15 ժամ 3 րոպե
48JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 13 - 14 AÑOS VARONIL (2006 - 2007) 15 ժամ 7 րոպե
49JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 12 AÑOS Y MENORES FEMENIL (2008 Y MENORES) 15 ժամ 13 րոպե
50JUEGOS NACIONALES CONADE 2020 AJEDREZ ETAPA ESTATAL OAXACA 12 AÑOS Y MENORES VARONIL (2008 Y MENORES) 15 ժամ 19 րոպե