Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1The chess month in Balozhi III 30 րոպե
2Junioru Kauss 4sp.kl. 22-23.02.20. 33 րոպե
3Junioru Kauss 3.sp.kl. 22-23.02.20. 1 ժամ 26 րոպե
42 Junior Cup Rapid-II-2020 29.02.-01.03.20., 30'+30" 1 ժամ 51 րոպե
52 Junior Cup Rapid-I-2020 29.02.-01.03.20., 30'+30" 1 ժամ 53 րոպե
6Liepaja amber cup junior 2020 1 stage A gr. 2 ժամ 11 րոպե
7III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 A 4 ժամ 2 րոպե
8III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 B-1700 4 ժամ 4 րոպե
9 III Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz Chess 2020 4 ժամ 5 րոպե
10Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm 21.02. - 23.02.2020. (RŠS) 4 ժամ 20 րոպե
11Junioru Kauss iesācējiem (5.sp.kl.) 22-23.02.20. 4 ժամ 42 րոպե
12Junioru Kauss pirmskolnieki (6.sp.kl.) 22-23.02.20. 4 ժամ 46 րոպե
13Riga Summer Chess Festival 2020 7 ժամ 22 րոպե
14Rapid with Alexei Shirov& Jantarnij bereg 25-26.02.2020. 7 ժամ 56 րոպե
15Riga Open Rapid Chess -2020 I stage 22.02.2020. 8 ժամ
16Riga Weekend Tournament in Classical Chess-2020 Stage1 8 ժամ 58 րոպե
17Liepaja Amber cup junior 2020 1 stage B gr 9 ժամ 12 րոպե
18Latvian 2020 senior chess championship 9 ժամ 29 րոպե
19Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 2.posms 23 ժամ 15 րոպե
20Babītes novada atklatās sacensības šahā bērniem un jauniešiem 1 օր 4 ժամ
21Latgales 2020. gada atklātais ģimeņu čempionāts 1 օր 7 ժամ
22Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 13.-15.03.2020. 1 օր 22 ժամ
23Ogres Šaha pavasaris-2020 Ogres novada 6.atklātais starptautiskais čempionāts ātrajā šahā 1 օր 22 ժամ
24XVIII Riga Rapid Chess Thursday 27.02.2020. 2 օր
25Latvijas Universitātes atklātais šaha turnīrs-2020 A turnīrs ar FIDE rapid reitinga apskaiti 2 օր 2 ժամ
26Latvijas Universitātes atklātais šaha turnīrs-2020 C turnīrs Fisher random 2 օր 3 ժամ
27Latvijas Universitātes atklātais šaha turnīrs-2020 B turnīrs Amatieru turnīrs 2 օր 3 ժամ
28III Victory Pub Chess Blitz -2020 24.03.2020. 2 օր 4 ժամ
29Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls G-18 2 օր 4 ժամ
30Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls G-16 2 օր 4 ժամ
31Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls G-14 2 օր 4 ժամ
32Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls G-12 2 օր 4 ժամ
33Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls G-10 2 օր 4 ժամ
34Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls G-08 2 օր 5 ժամ
35Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls U-18 2 օր 6 ժամ
36Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls U-16 2 օր 6 ժամ
37Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls U-14 2 օր 7 ժամ
38Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls U-12 2 օր 7 ժամ
39Latvijas 2020. gada jauniešu čempionāta fināls U-10 2 օր 7 ժամ
40XVII Riga Rapid Chess Thursday 20.02.2020. 2 օր 22 ժամ
41Riga Technical University Open 2020 - Tournament A 3 օր 4 ժամ
42Riga Technical University Open 2020 - F Opening blitz tournament 3 օր 4 ժամ
43Riga Technical University Open 2020 - G Opening rapid tournament 3 օր 4 ժամ
4448th Ceribu kauss - Semifinal 2020 15.02.-16.02.2020. 4 օր 1 ժամ
45Victory Pub Chess Blitz -2020 18.02.2020. 4 օր 22 ժամ
46Riga Technical University Open 2020 - Tournament B 5 օր 22 ժամ
47Riga Technical University Open 2020 - Tournament Y 5 օր 22 ժամ
48Riga Technical University Open 2020 - Tournament C 5 օր 22 ժամ
49Riga Technical University Open 2020 - Tournament D 5 օր 22 ժամ
50Riga Technical University Open 2020 - Tournament E 5 օր 22 ժամ