Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Israel (ISR)

Flag ISR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1 Quarterfinals Israeli Championship Herzliya 2019-20 1 ժամ 50 րոպե
2Herzliya Winter 2020 Under 2000 1 ժամ 54 րոպե
3 Herzliya Winter 2020 Under 1700 2 ժամ 5 րոպե
4Elitzur Petah Tikva Winter IM - B 11 ժամ 30 րոպե
5Elitzur Petah Tikva GM Winter 11 ժամ 31 րոպե
6רבע גמר אליפות ישראל בשוהם 13 ժամ 57 րոպե
7Quarterfinal Israeli Championship - Beer Sheva 1 օր 2 ժամ
8 Quarterfinals Israeli Championship Haifa 2019-20 - Group B 1 օր 15 ժամ
9אליפות אשדוד הפתוחה 2020 למד-כושר עד 1400 2 օր 9 ժամ
10אליפות אשדוד הפתוחה 2020למד-כושר עד1600 2 օր 9 ժամ
11אליפות אשדוד הפתוחה 2020 לבנות 2 օր 10 ժամ
12Kiryat Ono Winter-Spring 2020 3 օր 5 ժամ
13תחרות החורף ימי ה' ( ''5 + '20 ) ווסק - אשקלון 2020 3 օր 9 ժամ
14אליפות שח מהיר כיתות מד כושר 3 օր 10 ժամ
15אליפות שח מהיר כיתות א וב לא למד כושר 3 օր 11 ժամ
16אליפות האוניברסיטה הפתוחה בשחמט 2020 3 օր 11 ժամ
17Jeruchess championship upto 2000 3 օր 13 ժամ
18אליפות העיר לזכר דוגו משנית 2020 4 օր 5 ժամ
19תחרות החורף ימי א' ( ''10 + '50 ) ווסק - אשקלון 2020 4 օր 15 ժամ
20Elitzur Petah Tikva Winter IM - A 4 օր 22 ժամ
21Israeli Open Junior Championship 2020 5 օր 1 ժամ
22Nat. Ch. Quarterfinal 2019-20 Kiryat Ono 5 օր 2 ժամ
23IM Winter Chess Classic - Savyon 5 օր 11 ժամ
24Mark Center Winter 2020 A 5 օր 11 ժամ
25Quarterfinals Israeli Championship Haifa 2019-20 - Group A 5 օր 16 ժամ
26Mark Center Winter 2020 B 6 օր
27אליפות ראשון לציון לזכר דוגו פרידמן 2020 ראשית 6 օր 1 ժամ
28אליפות ראשון 2020 לזכר דוגו פרידמן משנית ב 6 օր 3 ժամ
29Israeli championship 1/4 final. Jeruchess 2020 7 օր 1 ժամ
301450-1800 מבשרת פברואר 9 օր 3 ժամ
31אליפות בתי הספר של רשת עתיד 2020 12 օր 1 ժամ
32Quarter-final Israel championship-Savyon 12 օր 11 ժամ
33תחרות פנימית בבי"ס 12 օր 14 ժամ
34Kfar Saba Blitz 1700+ Natan Blumkin Memorial 20 օր 7 ժամ
35כיתות ג-ד 31.01 24 օր 8 ժամ
36כיתות א-ב 31.01 2020 24 օր 8 ժամ
37בינתחומי הכנה לאילת 25 օր 1 ժամ
38בינתחומי הכנה לאילת 25 օր 3 ժամ
39Kiryat Ono Winter 2019-20 26 օր 1 ժամ
40רבע גמר אליפות ישראל בשוהם 26 օր 12 ժամ
41רבע גמר אליפות ישראל לבוגרים 2019-2020 31 օր 6 ժամ
42אליפות בית הצייר 2020 35 օր 11 ժամ
43רבע גמר אליפות ישראל בקרית ים 2020 41 օր 19 ժամ
44Kiryat Ono Winter 2020 Rapid A 44 օր 9 ժամ
45Kiryat Ono Winter 2020 Rapid B 44 օր 9 ժամ
46Israeli Women's Quarterfinals Kiryat Ono 2020 44 օր 9 ժամ
47Kiryat Ono Winter 2020 Rapid C 44 օր 9 ժամ
48תחרות החורף בקריית ים - לשחקנים עד 2000 47 օր 4 ժամ
49 Herzliya Winter 2020 Under 1700 48 օր 5 ժամ
50Mark Center Rapid 24.3.20 A 48 օր 6 ժամ