Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1LXXVI. Szimultán Kupa B-csoport 2 րոպե
2LXXVI. Szimultán Kupa A-csoport 3 րոպե
3XX. Amatőr Open 5 րոպե
4IV. MAGYAR SAKKHAGYOMÁNYOKÉRT FESZTIVÁL, U16 INGYENES FIDE RAPIDVERSENY 6 ժամ 9 րոպե
5Budapesti Értékszámos Diákolimpia Lány VI 6 ժամ 34 րոպե
6Budapesti Értékszámos Diákolimpia Lány V 6 ժամ 34 րոպե
7Budapesti Értékszámos Diákolimpia Lány IV 6 ժամ 35 րոպե
8Budapesti Értékszámos Diákolimpia Lány III 6 ժամ 35 րոպե
9Budapesti Diákolimpia Lány II 6 ժամ 36 րոպե
10Budapesti Diákolimpia Lány I 6 ժամ 36 րոպե
11Budapesti Értékszámos Diákolimpia Fiú VI 6 ժամ 39 րոպե
12Budapesti Értékszámos Diákolimpia Fiú V 6 ժամ 39 րոպե
13Budapesti Értékszámos Diákolimpia Fiú IV 6 ժամ 40 րոպե
14Budapesti Értékszámos Diákolimpia Fiú III 6 ժամ 40 րոպե
15Budapesti Diákolimpia Fiú II 6 ժամ 41 րոպե
16Budapesti Diákolimpia Fiú I 6 ժամ 41 րոպե
17Budapest Rigochess Int. Festival FM 8 ժամ 15 րոպե
18Budapest Rigochess Int. Festival GM 10 ժամ 28 րոպե
19Budapest Rigochess Int. Festival IM 11 ժամ 14 րոպե
20Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 6 kcs egyéni 18 év alatti Értékszámos 2019–20 15 ժամ 57 րոպե
21Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 5 kcs egyéni 16 év alatti Értékszámos 2019–20 16 ժամ 1 րոպե
22Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 3 kcs egyéni 12 év alatti Értékszámos 2019–20 16 ժամ 6 րոպե
23Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 6 kcs egyéni 18 év alatti Amatőr 2019–20 16 ժամ 11 րոպե
24Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 5 kcs egyéni 16 év alatti Amatőr 2019–20 16 ժամ 12 րոպե
25Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 4 kcs egyéni 14 év alatti Amatőr 2019–20 16 ժամ 13 րոպե
26Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 3 kcs egyéni 12 év alatti Amatőr 2019–20 16 ժամ 14 րոպե
27Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 2. kcs egyéni 10 év alatti 2019–20 16 ժամ 15 րոպե
28Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 1 kcs egyéni 8 év alatti 2019–20 16 ժամ 19 րոպե
29Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 6 kcs egyéni 18 év alatti Értékszámos 2019–20 16 ժամ 21 րոպե
30Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 3 kcs egyéni 12 év alatti Értékszámos 2019–20 16 ժամ 22 րոպե
31Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 6. kcs egyéni 18 év alatti Amatőr 2019–20 16 ժամ 28 րոպե
32Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 3 kcs egyéni 12 év alatti Amatőr 2019–20 16 ժամ 40 րոպե
33Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 2 kcs egyéni 10 év alatti 2019–20 16 ժամ 42 րոպե
34Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 1 kcs egyéni 8 év alatti 2019–20 16 ժամ 45 րոպե
357th Bodrog Kupa 17 ժամ 55 րոպե
367th Bodrog Kupa U1400 17 ժամ 55 րոպե
377th Bodrog Kupa Amator I.kcs 17 ժամ 55 րոպե
387th Bodrog Kupa Amator II.kcs 17 ժամ 56 րոպե
397th Bodrog Kupa Amator III.kcs 17 ժամ 56 րոպե
407th Bodrog Kupa Amator IV.kcs 17 ժամ 56 րոպե
417th Bodrog Kupa Amator V.kcs 17 ժամ 57 րոպե
42A Tehetsegpont 3 B-A-Z-Megye 19 ժամ 8 րոպե
43B Tehetsegpont 3 B-A-Z-Megye 19 ժամ 9 րոպե
44C Tehetsegpont 3 B-A-Z-Megye 19 ժամ 9 րոպե
45Budapest Rigochess Int. Festival GM (march) 20 ժամ 29 րոպե
46Budapest Rigochess Int. Festival IM (march) 20 ժամ 29 րոպե
47Budapest Rigochess Int. Festival FIDE 24 (march) 20 ժամ 29 րոպե
48Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „B” csoport 1 օր 16 ժամ
49Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 4 kcs egyéni 14 év alatti Értékszámos 2019–20 1 օր 19 ժամ
50XV. Baranya Sakkverseny Thermal Hotel 2 օր 9 ժամ