Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Greece (GRE)

Flag GRE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 5 րոպե
2ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 12 րոպե
33ο Open «ΚΥΨΕΛΗ» ΣΟ Παγκρατίου - Σχολή Γαλανός - Κάθε Δευτέρα στις 19.00 17 րոպե
41o OPEN ΤΟΥ Σ.Π.Σ. GIOACHINO GRECO 27 րոպե
5ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 41 րոպե
6ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 1 ժամ 12 րոպե
7PRE MASTER by Asop DIAS ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2020 1 ժամ 46 րոպե
8ATHENS CHESS CLUB{20} 24/2 C GROUP BLITZ ELO 1000-1900 2 ժամ 51 րոպե
9175ο OPEN ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (ΜΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΕΣ) 3 ժամ 23 րոպե
10ATHENS CHESS CLUB{18:30} 24/2 B GROUP BLITZ ELO 1000-1600 4 ժամ 7 րոպե
11ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1' ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 4 ժամ 29 րոպե
12ΣΙΜΟΥΛΤΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ - ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 16:00 4 ժամ 58 րոպե
132ο ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 2020 4 ժամ 59 րոպե
14KAPPA-71 - ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ 27/02/2020 ΕΩΣ 02/04/2020 5 ժամ 4 րոպե
15Mini Kappa 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΜΠΤΗ 27/02/2020 ΕΩΣ 26/03/2020 ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ 5 ժամ 5 րոպե
16ULTIMA Series by Asop DIAS ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2020 5 ժամ 7 րոպե
176ο OPEN THOMAS GEORGIOU (ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΑ) 07/03/2020 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 09/03/2020 5 ժամ 56 րոպե
18ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2020) 6 ժամ
19OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2020 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α' ΟΜΙΛΟΣ 7 ժամ 37 րոպե
20ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 8 ժամ 31 րոպե
2110ο Πρωτάθλημα rapid - ΕΝΑΡΞΗ 23/2 17:00 ΕΠΑΘΛΑ 60% ΕΠΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΒΟΛΩΝ 8 ժամ 33 րոպե
2225ο Τουρνουά Περιστερίου 8 ժամ 34 րոպե
2318Ο Νεανικό Πρωτάθλημα rapid (U16) - ΕΝΑΡΞΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/217:00 ΕΠΑΘΛΑ ΚΥΠΕΛΛΟ-ΞΥΛΙΝΗ ΣΚΑΚΙΕΡΑ-ΞΥΛΙΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ- ΡΟΛΟΙ 8 ժամ 35 րոպե
24SENIOR by Asop DIAS ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2020 9 ժամ
25ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2020 9 ժամ 39 րոպե
26PRE MASTER by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 9 ժամ 54 րոպե
27SENIOR by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 9 ժամ 55 րոպե
28LOW K18 by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 9 ժամ 56 րոպե
29JUNIOR by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 9 ժամ 57 րոպե
30LOW K18 by Asop DIAS ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020 10 ժամ 17 րոպե
31JUNIOR by Asop DIAS ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2020 10 ժամ 17 րոպե
32ΠΟΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020 11 ժամ 27 րոպե
33Team Championship of ESSAMTH POA 2020 12 ժամ 46 րոպե
341 ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΑΠΙΝΤ ΑΡΓΟΣ-ΝΑΥΠΛΙΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 20 14 ժամ 5 րոպե
3513th Amateur's International Tournament Triandrias CC - A 17 ժամ 27 րոպե
3613th Amateur's International Tournament Triandrias CC - B 17 ժամ 28 րոպե
3713th Amateur's International Tournament Triandrias CC - C 17 ժամ 28 րոպե
386th International Open 'Vardaris' all groups 19 ժամ 3 րոպե
39ΠΟΒ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2020 23 ժամ 6 րոպե
40OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2020 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β' ΟΜΙΛΟΣ 23 ժամ 56 րոպե
418ο Σαμιακό μαθητικό ατομικό σκακιστικό πρωτάθλημα Λύκεια 1 օր 1 ժամ
428ο Σαμιακό ατομικό σκακιστικό πρωτάθλημα Γυμνάσια 1 օր 1 ժամ
438ο Σαμιακό μαθητικό ατομικό σκακιστικό πρωτάθλημα Δημοτικά μεγάλοι 1 օր 1 ժամ
448ο Σαμιακό μαθητικό ατομικό σκακιστικό πρωτάθλημα Δημοτικά μικροί 1 օր 1 ժամ
45Τουρνουά Rapid ΕΑΠ GroupC 1 օր 1 ժամ
46Τουρνουα Rapid ΕΑΠ GroupB 1 օր 1 ժամ
47Team Championship of ESSAMTH Local West 2020 1 օր 1 ժամ
487ο ΠΟΥΛ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΚΡΟΥΠ ΣΤ 1 օր 2 ժամ
497th POOL S.S.LARISAS-GROUP B-OVER 1400 1 օր 2 ժամ
5032ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ (-16 ΕΤΩΝ) ΣΤΙΣ 23/02 ΣΤΙΣ 17:30 A Group 1 օր 2 ժամ