Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
12 Olympic Champion open 3 ժամ 45 րոպե
2იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 ժամ 10 րոպե
3იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე გოგონათა შორის 7 ժամ 11 րոպե
4იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 ժամ 45 րոպե
5იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის 7 ժամ 45 րոպե
6იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 ժամ 45 րոպե
7იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე გოგონათა შორის 7 ժամ 46 րոպե
8იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 7 ժամ 46 րոպե
9იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 7 ժամ 46 րոպե
10TB Ch U8 Boys 9 ժամ 49 րոպե
11TB Ch U8 Girls 9 ժամ 55 րոպե
12Tbilisi Sunday (Blitz-04) 2020 1 օր 6 ժամ
13მე-4 თანრიგის ტურნირი "ჭადრაკის დედოფლის აკადემია" 1 օր 8 ժամ
14საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 1 օր 9 ժամ
15Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 1 օր 9 ժամ
16Adjarian Qualification Tournament (III Category) 1 օր 9 ժամ
17Adjarian Qualification Tournament (V Category) 1 օր 9 ժամ
18მე-5 თანრიგის ტურნირი "ჭადრაკის დედოფლის აკადემია" 1 օր 9 ժամ
19III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 1 օր 12 ժամ
20V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 1 օր 12 ժամ
21IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 1 օր 13 ժամ
22საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 1 օր 13 ժամ
23საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 1 օր 13 ժամ
24 Al.Bokuchava B-16 Cup 2020 7 օր 10 ժամ
25 Al.Bokuchava G-16 Cup 2020 7 օր 11 ժամ
26Tbilisi Sunday (Blitz-03) 2020 8 օր 8 ժամ
27Adjarian Qualification Tournament (V Category) 8 օր 9 ժամ
28Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 8 օր 9 ժամ
29Adjarian Qualification Tournament (III Category) 8 օր 9 ժամ
30საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 8 օր 12 ժամ
31საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 8 օր 12 ժամ
32 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 8 օր 13 ժամ
33V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 8 օր 13 ժամ
34 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 8 օր 13 ժամ
35Adjarian Chess Championship Rapid 2020 B-12 (Rapid) 14 օր 8 ժամ
36Adjarian Chess Championship 2020 B/G-8 Blitz 14 օր 8 ժամ
37Adjarian Chess Championship 2020 B/G-12 Blitz 14 օր 8 ժամ
38Adjarian Chess Championship 2020 B/G-16 Blitz 14 օր 8 ժամ
39ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 8-9 თებერვალი 2020 15 օր 8 ժամ
40ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 8-9 თებერვალი 2020 15 օր 8 ժամ
41ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო IV თანრიგზე 21-22 დეკემბერი 15 օր 8 ժամ
42სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 12 წლამდე გოგონები 15 օր 10 ժամ
43სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 16 წლამდე ჭაბუკები და გოგონები 15 օր 10 ժամ
44სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 8 წლამდე ჭაბუკები 15 օր 10 ժամ
45სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 12 წლამდე ჭაბუკები 15 օր 10 ժամ
46საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 15 օր 12 ժամ
47საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 15 օր 12 ժամ
48ბლიც ტურნირი 15 օր 13 ժամ
49სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ჩემპიონატი 8 წლამდე გოგონები 15 օր 13 ժամ
50Adjarian Chess Championship Rapid 2020 B/G-8 (Rapid) 16 օր 5 ժամ