Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Ethiopia (ETH)

Flag ETH
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
12012 E.C 10th Tigray women chess championship 12 օր 7 ժամ
22012 E.C 10th Tigray open chess championship 12 օր 7 ժամ
3The 7th all Ethiopian U-17 women championship 183 օր 6 ժամ
4The 7th all Ethiopian U-17 open championship 183 օր 6 ժամ
52011 E.C the 7th all Ethiopian U-17 women team championship 187 օր 1 ժամ
62011 E.C the 7th all Ethiopian U-17 men team championship 187 օր 4 ժամ
7Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Garee Dubaraa Adoolessa 2011 Shashee 199 օր 5 ժամ
8Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Garee Dhiiraa Adoolessa 2011 Shashee 199 օր 5 ժամ
9Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Adoolessa 2011 Shashamannee (Dubara) 204 օր 22 ժամ
10Sagantaa Madaallii Cheesii Oromiyaa 2ffaa Adoolessa 2011 Shashamannee (Dhiira) 204 օր 22 ժամ
112011 Addis Ababa open individual championship 209 օր 4 ժամ
122011 Addis Ababa Club Championship 212 օր 3 ժամ
132011 U 15 Addis Ababa women project tournament 247 օր 10 ժամ
142011 U 15 Addis Ababa open project tournament 247 օր 10 ժամ
15All african games selection 253 օր 1 ժամ
162011 Addis Ababa teachers championship 288 օր 20 ժամ
17The 2nd Ethiopian club championship 309 օր 3 ժամ
18Tapha Guutuu Oromiyaa 25ffaa Bulchiinsa Magaalaa Naqamtee Korniyaa Dhiiraa 309 օր 4 ժամ
19Tapha Guutuu Oromiyaa 25ffaa Koorniyaa Dubaraan ebla 2011 309 օր 4 ժամ
202011 open national championship 311 օր 5 ժամ
212011 women national championship 311 օր 6 ժամ
22The 3rd all Ethiopian students open individual championship 329 օր 7 ժամ
23The 3rd all Ethiopian students women individual championship 329 օր 7 ժամ
24The 3rd all Ethiopian students women team championship 333 օր 9 ժամ
25The 3rd all Ethiopian students team championship 333 օր 12 ժամ
26The 3rd All Ethiopian Women individual championship 345 օր 8 ժամ
27The 3rd all Ethiopia women championship(Team) 348 օր 4 ժամ
28Wal-Dorgommii Dubortoota Oromiyaa 3ffaa Bulchiinsa Magaalaa Baattuutti 2011(team 370 օր 14 ժամ
29The 7th Addis Ababa subcity School champion(women individual) 374 օր 3 ժամ
30Wal-Dorgommii Dubortoota Oromiyaa 3ffaa Bulchiinsa Magaalaa Baattuutti 2011 374 օր 3 ժամ
31The 7th Addis Ababa subcity School champion(open individual) 374 օր 3 ժամ
32The 7th Addis Ababa subcity school championship(Open team) 374 օր 20 ժամ
33The 7th Addis Ababa sub city school championship(women team) 376 օր 8 ժամ
343ተኛው መላው የደቡብ ሴቶች ጨዋታዎች የቼዝ ውድድር የግል የበላይነት 384 օր 4 ժամ
353ተኛው መላው የደቡብ ሴቶች ጨዋታዎች የቼዝ ውድድር 388 օր 2 ժամ
36Addis Ababa women individualchampionship 426 օր 20 ժամ
37All Addis Ababa Sub cities women championship 430 օր 2 ժամ
38U-17 individual championship(men) 499 օր
39U-17 individual championship(women ) 546 օր 6 ժամ
40የ2010 ዓ.ም የታዳጊ ወጣቶች ስልጠና ፕሮግራም U-17 የቼዝ ምዘና ውድድር(በቡድን ሴቶች) 548 օր 6 ժամ
41የ2010 ዓ.ም የታዳጊ ወጣቶች ስልጠና ፕሮግራም U-17 የቼዝ ምዘና ውድድር(በቡድን ወንዶች) 549 օր 1 ժամ
42Oromiya U17 tournament(team) 574 օր 6 ժամ
43Oromiya U17 Tournament (women team) 575 օր 2 ժամ
44Oromiya U17 Project Tournament(women section) 576 օր 7 ժամ
45Oromiya U17 Project tournament 576 օր 7 ժամ
46Olympiad selection (women section) 577 օր 7 ժամ
47Olympiad selection (open section) 577 օր 7 ժամ
482010 U20 individual chess championship(open section) 594 օր 2 ժամ
492010 U20 individual championship(women) 594 օր 2 ժամ
502010 E.C U20 Ethiopian Chess Championship( men) 597 օր 7 ժամ