Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Estonia (EST)

Flag EST
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1MK Vektor lahtine kiirmale A 7 ժամ 50 րոպե
2MK Vektor lahtine kiirmale B 7 ժամ 51 րոպե
336. Eesti omavalitsuste talimängud males 15 ժամ 58 րոպե
4Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 1 օր 7 ժամ
5Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 1 օր 7 ժամ
6Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VI etapp) 2 օր 20 ժամ
7Kose Valla 2020 malemeistrivõistlused (kiirmale) 6 օր 16 ժամ
8Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp A-turniir 12 օր 8 ժամ
9Noorte lahtine voistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp B-turniir 12 օր 8 ժամ
10Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 12 օր 20 ժամ
11Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 15 օր 9 ժամ
12Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U18 23 օր 12 ժամ
13Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U12 23 օր 12 ժամ
14Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G12 23 օր 12 ժամ
15Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G18 23 օր 12 ժամ
16Kiirmaleturniir „Vinni Välk“ 23 օր 14 ժամ
17Malemaja välkturniiride sari seenioridele II etapp 28 օր 13 ժամ
18Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (V etapp) 31 օր 8 ժամ
19Tartu Kivilinna Kooli MV 2020 31 օր 9 ժամ
20Ratsu karikas II 3.-8.klass 35 օր 10 ժամ
21Ratsu Karikas II 1.-2. klass 35 օր 11 ժամ
22Ratsu Karikas II Tüdrukud 35 օր 11 ժամ
23Malemaja välkturniiride sari seenioridele I etapp 36 օր 10 ժամ
24XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 38 օր 17 ժամ
25XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 38 օր 17 ժամ
26Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp A-turniir 47 օր 14 ժամ
27Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp B-turniir 47 օր 14 ժամ
28Ervin Lieberti juubeliturniir - 80! 53 օր 23 ժամ
29Tartu MV 2019 54 օր 14 ժամ
30TARTU JÕULUTURNIIR 2019 61 օր 9 ժամ
31Malemaja välkturniiride sari seenioridele XII etapp 64 օր 10 ժամ
32Viimsi MS Apones lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (IV etapp) 66 օր 9 ժամ
33LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 A turniir 69 օր 15 ժամ
34LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 B turniir 69 օր 15 ժամ
35Sügisturniir4 70 օր 10 ժամ
36Malemaja välkturniiride sari seenioridele XI etapp 71 օր 9 ժամ
37European Individual Blitz Chess Championship 2019 76 օր 11 ժամ
38European Individual Rapid Chess Championship 2019 77 օր 10 ժամ
39European Youth Rapid Cup - Super Final - Girls 80 օր 8 ժամ
40European Youth Rapid Cup - Super Final - Open 80 օր 8 ժամ
41European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 80 օր 15 ժամ
42European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Open 80 օր 15 ժամ
43European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Girls 80 օր 15 ժամ
44European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Girls 80 օր 15 ժամ
45European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Open 80 օր 15 ժամ
46European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Open 80 օր 15 ժամ
47European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Open 81 օր 7 ժամ
48European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14 81 օր 7 ժամ
49European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18 81 օր 7 ժամ
50European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 10 81 օր 8 ժամ