Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Spain (ESP)

Flag ESP
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1I Torneo Social PAI 2020 7 րոպե
2XLIII Open Internacional Ciudad de San Sebastián 49 րոպե
3V Copa Es Fornàs 58 րոպե
4IV Torneo Infantil Centro Comercial El Encinar. Sub 10 58 րոպե
5IV Torneo Infantil Centro Comercial El Encinar. Sub 12 y 14 59 րոպե
6Campeonato Individual Onubense Segunda Categoría 1 ժամ 8 րոպե
7Campionat de Mallorca per equips promocio 2020 (FIDE ID: 243080) 1 ժամ 17 րոպե
8TORNEO DE PRIMAVERA FUNDACIÓN CAJACANARIAS 1 ժամ 31 րոպե
9Liga Regional: Segunda División (Cantabria 2020) GRUPO "A" 1 ժամ 40 րոպե
10I TORNEO DE CARNAVAL DE AJEDREZ 1 ժամ 57 րոպե
11IX Olimpiada Ajedrez Escolar Gambito Benimaclet 2 ժամ 18 րոպե
12Liga regional Tercera Division Cantabria (2020) Fase de Consolación 2 ժամ 28 րոպե
13Liga regional Tercera Division Cantabria (2020) Fase Ascenso a 2º Div. 2 ժամ 28 րոպե
1447º Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda 2 ժամ 54 րոպե
15VII Torneo Promocion de La Roda - Sub1600 3 ժամ 3 րոպե
16Campeonato Regional por Equipos de Castilla La Mancha 2020 3 ժամ 12 րոպե
17IV TORNEO ALFONSO X 3 ժամ 18 րոպե
18Torneo Interno CEIP Fuencisla 2020 3 ժամ 23 րոպե
19II OPEN VALDEPENAS PROMOCION ELO SUB 1600 4 ժամ 19 րոպե
20II OPEN VALDEPENAS PROMOCION ELO SUB 2200 4 ժամ 19 րոպե
21Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Primera A 2020 5 ժամ 8 րոպե
22Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2020 5 ժամ 10 րոպե
232o Clasificatorio Juegos de Gran Canaria Sub 10 6 ժամ 32 րոպե
24CAMPEONATOS PROVINCIALES DE AJEDREZ POR EDADES CASTELLÓN Sub-8 6 ժամ 32 րոպե
25CAMPEONATOS PROVINCIALES DE AJEDREZ POR EDADES CASTELLÓN Sub-18 6 ժամ 35 րոպե
26Segunda Autonómica Sur - FECV 2020 6 ժամ 36 րոպե
27CAMPEONATOS PROVINCIALES DE AJEDREZ POR EDADES CASTELLÓN Sub-12 6 ժամ 39 րոպե
282o Clasificatorio Juegos de Gran Canaria Sub 08 6 ժամ 41 րոպե
292o Clasificatorio Juegos de Gran Canaria Sub 12 6 ժամ 43 րոպե
302o Clasificatorio Juegos de Gran Canaria Sub 14 6 ժամ 44 րոպե
31CAMPEONATOS PROVINCIALES DE AJEDREZ POR EDADES CASTELLÓN Sub-10 6 ժամ 55 րոպե
32CTO. DE ÁLAVA POR EQUIPOS (BENJAMIN) 7 ժամ 43 րոպե
33CTO. DE ÁLAVA POR EQUIPOS (ALEVÍN) 7 ժամ 50 րոպե
34Campeonato Provincial Sub-18 7 ժամ 53 րոպե
35CTO. DE ÁLAVA INDIVIDUAL (BENJAMIN) 8 ժամ 3 րոպե
36Campeonato Provincial Absoluto Granada 2020 8 ժամ 13 րոպե
37Promocion Valencia Norte - FECV 2020 (4 Tableros) 8 ժամ 15 րոպե
38Promocion Valencia Centro - FECV 2020 (4 Tableros) 8 ժամ 17 րոպե
39Promocion Valencia Sur - FECV 2020 (4 Tableros) 8 ժամ 31 րոպե
40II OPEN INTERNACIONAL SUB2200 VILLA DE BENALMADENA - XXI MEMORIAL MENDOZA 8 ժամ 32 րոպե
41Promocion Alicante - FECV 2020 (4 Tableros) 8 ժամ 33 րոպե
42Torneo CEIP MPadilla 2020 8 ժամ 42 րոպե
43Segunda Provincial Valencia Sur - FECV 2020 9 ժամ
44Campeonato Absoluto Individual de Almería. Concentración 9 ժամ 3 րոպե
45LIGA AJEDREZ IES JOSE DE MORA 9 ժամ 8 րոպե
46Illora - V Circuito Provincial Delegación Granadina 9 ժամ 9 րոպե
47Segunda Provincial Valencia Centro - FECV 2020 9 ժամ 28 րոպե
48Segunda Provincial Valencia Castellon - FECV 2020 9 ժամ 29 րոպե
49Segunda Provincial Valencia Metropolitana - FECV 2020 9 ժամ 33 րոպե
50S1416 JJDD Zonal Oviedo 10 ժամ 57 րոպե