Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
115. ročník šachového turnaje - Tereos TTD a.s. - Dobrovice 12 րոպե
2MČR mládeže 2020 - Národní open 24 րոպե
3Open QCC České Budějovice 1 ժամ 5 րոպե
4MČR mládeže 2020 - FIDE open 1 ժամ 20 րոպե
5Oddílový přebor, ŠK Olympia České Budějovice 2020 1 ժամ 24 րոպե
6TEPLICE OPEN 2020 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 1 ժամ 57 րոպե
7LIBEREC OPEN 2020 2 ժամ 21 րոպե
8Českotřebovská blesková liga 2020 2. turnaj 2 ժամ 24 րոպե
9Přebor Prahy 2019-2020 - Přeborová skupina 2 ժամ 59 րոպե
10Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 12 3 ժամ 2 րոպե
11ŠACHOVÉ SLAPY- Turnaj ve Fischerovvých šacháh #PŠŠ 3 ժամ 25 րոպե
12O pohár starosty města Nymburk, 6.ročník 4 ժամ 15 րոպե
13Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 31 4 ժամ 30 րոպե
14ŠSPK - Krajské kolo přeboru škol 2019/2020 - kategorie SŠ 4 ժամ 37 րոպե
15ŠSPK - Krajské kolo přeboru škol 2019/2020 - kategorie 6.-9. tř. ZŠ 4 ժամ 38 րոպե
16ŠSPK - Krajské kolo přeboru škol 2019/2020 - kategorie 1.-5. tř. ZŠ 4 ժամ 38 րոպե
1712. ročník turnaje rodinných dvojic Pravonín 29. 2. 2020 5 ժամ 28 րոպե
18O pohár ředitele školy VC ŠSLK 2019/2020 U08,U10 5 ժամ 36 րոպե
19O pohár ředitele školy VC ŠSLK 2019/2020 U12,U14 5 ժամ 36 րոպե
20O pohár ředitele školy VC ŠSLK 2019/2020 U16,U18 5 ժամ 36 րոպե
21Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 33 6 ժամ 41 րոպե
22Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 22 6 ժամ 56 րոպե
2341. Turnaj sachovych nadeji - Pobeskydi Open - 41. Chess talents tournament - Pobeskydi Open 7 ժամ 3 րոպե
24Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 32 9 ժամ 46 րոպե
25Městský přebor Brno 2019/2020 10 ժամ 38 րոպե
26Praha - 78. PORG Open B 10 ժամ 46 րոպե
27Praha - 78. PORG Open A 11 ժամ 27 րոպե
28Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 34 12 ժամ 15 րոպե
29Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2020 skupina B 12 ժամ 25 րոպե
3041. Turnaj sachovych nadeji - U15 - 41. Chess talents tournament - U15 14 ժամ 41 րոպե
31Oddílový přebor orel Opava 16 ժամ 20 րոպե
32Městský přebor Ostrava - Finále B 22 ժամ 49 րոպե
33Okresní přebor jednotlivců Prostějov 2020 Turnaj jednotlivců hraný systémem každý s každým 1 օր
34Základní turnaj 2019/2020 1 օր 3 ժամ
35Bleskový turnaj ŠK64 Plzeň č.48 1 օր 3 ժամ
36Zimní Kobylisy 2020 1 օր 3 ժամ
37FISCHER RANDOM CHESS v Black Box Cafe 1 օր 4 ժամ
38Otevrene mistrovstvi CR amateru 2020 (FIDE Open rating max. 2199) 1 օր 6 ժամ
39Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "D" Velikonoční 1 օր 8 ժամ
40Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "C" Jordán 1 օր 8 ժամ
41Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "A" KOTNOV 1 օր 8 ժամ
42Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "B" Lužnice 1 օր 8 ժամ
43Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 11 1 օր 10 ժամ
448. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 14.3.2020 1 օր 14 ժամ
4541. Turnaj sachovych nadeji - U12 - 41. Chess talents tournament - U12 1 օր 14 ժամ
4641. Turnaj sachovych nadeji - U9 - 41. Chess talents tournament - U9 1 օր 14 ժամ
4773.ročník "Memoriálu dr.Karla Treybala" 1 օր 22 ժամ
48Rapid Věry Menčíkové 2 օր
49Unichess Open 2 օր
50Oddílový přebor SK Royal 2 օր 1 ժամ