Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Chile (CHI)

Flag CHI
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
11er TORNEO INTER REGIONAL “AJEDRECISTAS PERLA DEL MAULE” - IRT SUB 2200 FIDE 20 ժամ 46 րոպե
275° Torneo Open Plaza Maipu 2 օր 6 ժամ
31º IRT sub-2200 Copa "Sentados Frente al Mar" 2 օր 22 ժամ
4PRIMER TORNEO ABIERTO CLASICO CLUB ACADEMIA VILLA ALEMANA 2 օր 22 ժամ
5II Torneo Blitz Verano Ajeza 2020 VALIDO ELO FIDE BLITZ 2 օր 22 ժամ
6II TORNEO RAPIDAS VERANO AJEZA 2020 VALIDO ELO FIDE RAPIDAS 3 օր 1 ժամ
7447° Mall Florida Center 3 օր 4 ժամ
8Torneo de Ajedrez SUB-1250 Mall Paseo Quilin 3 օր 4 ժամ
9Torneo de Ajedrez SUB-1500 Mall Paseo Quilin 3 օր 4 ժամ
1091 Torneo de ajedrez OPEN Todo competidor Mall Paseo Quilin 3 օր 4 ժամ
11I IRT SUB 1600 ESCUELA HERNANDO DE MAGALLANES - ANTOFAGASTA 4 օր 6 ժամ
12Final Nacional Torneo Absoluto de Chile 2020 6 օր 3 ժամ
13Final Nacional Torneo Femenino de Chile 2020 6 օր 3 ժամ
14BLITZ COMPENSADO CLUB VALPARAISO 27 FEBRERO 18 HRS 7 օր 20 ժամ
15MEMORIAL ARTURO BRAVO - PANGUIPULLI 2020 9 օր 17 ժամ
167º TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ COPA - VOY PA QUELLON 2020 9 օր 20 ժամ
17194 Torneo de ajedrez OPEN Mall Arauco Estacion 10 օր 1 ժամ
18446° Mall Florida Center 10 օր 5 ժամ
19Torneo de Verano Lebu 2020 10 օր 22 ժամ
20TORNEO Blitz Fide 3+2 - MEMORIAL PATRICIO FLORES CHESS MAIPU 14 օր 5 ժամ
21TORNEO Blitz Fide 3+2 - MEMORIAL PATRICIO FLORES CHESS MAIPU 14 օր 5 ժամ
22TORNEO Blitz Fide 3+2 - MEMORIAL PATRICIO FLORES CHESS MAIPU 14 օր 19 ժամ
23TORNEO IRT DE HONOR 2019 - CLUB DE AJEDREZ TALAGANTE 16 օր 14 ժամ
24TORNEO RAPID 15+5 - MEMORIAL PATRICIO FLORES CHESS MAIPU 16 օր 23 ժամ
25NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 18 FEMENINO 17 օր 2 ժամ
26NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 18 ABSOLUTO 17 օր 2 ժամ
27193 Torneo de ajedrez OPEN Mall Arauco Estacion 17 օր 2 ժամ
28NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 12 FEMENINO 17 օր 2 ժամ
29NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 16 FEMENINO 17 օր 3 ժամ
30NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 14 ABSOLUTO 17 օր 3 ժամ
31NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 14 FEMENINO 17 օր 3 ժամ
32NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 16 ABSOLUTO 17 օր 3 ժամ
33NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 8 FEMENINO 17 օր 4 ժամ
34NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 8 ABSOLUTO 17 օր 4 ժամ
35NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 10 ABSOLUTO 17 օր 4 ժամ
36NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 10 FEMENINO 17 օր 4 ժամ
37NACIONALES DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 12 ABSOLUTO 17 օր 4 ժամ
38PRIMER TORNEO ABIERTO RAPIDO AJEDREZ CLUB ACADEMIA VILLA ALEMANA 17 օր 19 ժամ
39NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 10 FEMENINO 18 օր 3 ժամ
40NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 12 ABSOLUTO 18 օր 21 ժամ
41NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 18 FEMENINO 18 օր 22 ժամ
42NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 18 ABSOLUTO 18 օր 22 ժամ
43NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 16 FEMENINO 18 օր 22 ժամ
44NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 16 ABSOLUTO 18 օր 22 ժամ
45NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 14 FEMENINO 18 օր 22 ժամ
46NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 14 ABSOLUTO 18 օր 22 ժամ
47NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 12 FEMENINO 18 օր 22 ժամ
48NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 10 ABSOLUTO 18 օր 22 ժամ
49NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO SUB 8 ABSOLUTO 18 օր 22 ժամ
50NACIONALES BLITZ DE AJEDREZ DE LA JUVENTUD CHILE 2020 - TEMUCO OPEN 18 օր 22 ժամ